Svědění pokožky hlavy po porodu

Anonymní
21.8.21 21:50

Svědění pokožky hlavy po porodu

Holky, potřebuji nutně řadu nebo se udrbu. Jsem půlrok po porodu, kojím a je tomu cca 14dni, co mě z ničeho nic začala svědčit pokožka hlavy. Nikdy jsem netrpěla na lupy a podobně. Teď ale jak se začínám drvat, loupe se mi trochu kůže. Je to horší vždy čerstve po umytí. Nezměnila jsem šampon, Teda jo, až co mi před 14dny začaly ty problémy a výsledek žádný. Nemáte nějaké rady? Na seboreu to nevypadá a do teď jsem používala head And shoulders :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1934
21.8.21 21:58

Já bych vyzkoušela nizoral, je sice drahý ale mohl by pomocí. Taky jsem se po porodu začala debat na hlavě, dost mě padali vlasy, i kouty jsem měla. Konečně to začalo zarůstat a nizoral taky zabral, sice to ještě není úplně v pořádku ale svědění se hodně zmírnilo. A to jsem po porodu už 10 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.21 22:03

@mamule42 děkuji, určitě vyzkouším a snad to zabere. Připadám si jak Pako pořád se drbu, všude kůže do toho skoro pleška místy, no však to asi koukám znáš. Tak držím palce, ať se tj to též brzy srovná!

• Citovat
  • Nahlásit
1934
21.8.21 22:15
@Anonymní píše:
@mamule42 děkuji, určitě vyzkouším a snad to zabere. Připadám si jak Pako pořád se drbu, všude kůže do toho skoro pleška místy, no však to asi koukám znáš. Tak držím palce, ať se tj to též brzy srovná!

Pokud máš místy plešku, tak by jsi měla raději zajít na kožní, můžou ti dát i něco účinnějšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4427
21.8.21 22:54

Buď kožní, pokud ti padají vlasy a dělají se ti holá místa. Pokud ne a jde jen o svědění a případné lupy moc doporučuji Ducray z lékárny, ne ten na seboreu, ale ten na těžší lupy a svědění. Řešila jsem to půl roku po porodu dalšího půl roku. Nic mi nezabiralo, nizoral, HaS ani Alpecin. Až ten Ducray. Je to intenzivní péče na 14 dní kdy každé 3 dny umýváš tím šamponem a pak udrzovacka jednou týdně. Zachránilo mě to, protože jinak bych se udrbala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat