Reklama

Svědění, stěry negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 11:08
svědění, stěry negativní

Holky, já už začínám být fakt zoufalá. Asi před měsícem mě už letos po několikáte začalo svědění a pálení tam dole. Nejdřív jsem si koupila gynepovaryl, kdyz nepomohl, šla jsem na gyndu, kde mi dala Macromiror, že si myslí, že se mi vrátil streptokok, kterého jsem měla předtím. I po využívání Macromiroru mé potíže stejně nezmizely a dnes jsem si volala pro výsledky stěry jsou úplně vpořádku, ani kvasinky, ani streptokok, nic…beru laktobacily, probiotický tampony, používám lactacyd a už nevím…nemáte některá zkušenost možná nějaké výplachy nebo ještě něco na posílení běžné mikroflory..? Všem moc děkuju :).

Reklama

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22831 příspěvků 13.08.18 11:14

Zkusila bych se na všechno vykašlat. Omývat jen vodou, bavlněné prádlo, které vypereš bez aviváže, ideálně na 60st a přežehlíš. Omez sladké, bílou mouku. Pokud při menses používáš tampony, tak přejdi na vložky(alespoň jeden cyklus). Hodně větrej - choď na ostro v sukni. Důležité je přeléčit partnera, například canestenem. Na svědění doporučuju kapku teetree na intimku a nebo lehce ,,poťupkat,, přímo na místě.

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 13.08.18 12:11

Zkus se omývát jen vodou a na to svědění za mě určitě cannesten krem. Nekde jsem cetla,ze je cas od casu dobry intimní mydla na nějakou dobu vynechat. Po kazdem sexu se dojdi vyčůrat ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >