Svědění, stěry negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 11:08
svědění, stěry negativní

Holky, já už začínám být fakt zoufalá. Asi před měsícem mě už letos po několikáte začalo svědění a pálení tam dole. Nejdřív jsem si koupila gynepovaryl, kdyz nepomohl, šla jsem na gyndu, kde mi dala Macromiror, že si myslí, že se mi vrátil streptokok, kterého jsem měla předtím. I po využívání Macromiroru mé potíže stejně nezmizely a dnes jsem si volala pro výsledky stěry jsou úplně vpořádku, ani kvasinky, ani streptokok, nic…beru laktobacily, probiotický tampony, používám lactacyd a už nevím…nemáte některá zkušenost možná nějaké výplachy nebo ještě něco na posílení běžné mikroflory..? Všem moc děkuju :).

Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22888 příspěvků 13.08.18 11:14

Zkusila bych se na všechno vykašlat. Omývat jen vodou, bavlněné prádlo, které vypereš bez aviváže, ideálně na 60st a přežehlíš. Omez sladké, bílou mouku. Pokud při menses používáš tampony, tak přejdi na vložky(alespoň jeden cyklus). Hodně větrej - choď na ostro v sukni. Důležité je přeléčit partnera, například canestenem. Na svědění doporučuju kapku teetree na intimku a nebo lehce ,,poťupkat,, přímo na místě.

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 13.08.18 12:11

Zkus se omývát jen vodou a na to svědění za mě určitě cannesten krem. Nekde jsem cetla,ze je cas od casu dobry intimní mydla na nějakou dobu vynechat. Po kazdem sexu se dojdi vyčůrat ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >