Svědění v nose - streptokok?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martikax
Stálice 87 příspěvků 12.01.18 16:32
svědění v nose - streptokok?

Prosím má někdo zkušenosti se streptokokem v nose??jaké jsou příznaky? starší dcera má angínu, horečky 40-streptokok v krku. Po 3 dnech chytla horečky i mladší 10 měsíční. 3 dny a horečky odezněly, měla jsem pocit, že hůř polyká, závěr mudr-krk čistý. Teď po několika dnech si šmrdlá několikrát za den nos, říkám si jestli streptokok nemohl od ségry přeskočit do nosu??kontrola u mudr byla-závěr zdráva (v krku nic), zapomněla jsem se o nose zmínit:(

Reklama

Reakce:

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 12.01.18 16:50

To si myslim, že nehrozí :palec:

martikax
Stálice 87 příspěvků 12.01.18 17:16

@Hedvikaaa jej no kéž by! i když už horečky nemá tak je dost uřvaná, v noci se budí s ječákama, ten nos když si dře tak dost nervně a kňourá u toho..tak já nevím, žeby zuby? ale 4 vyrostly bez teplot a další nevidím..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bankrotuje a rozvádí se: Tenista Becker si přesto užívá dovolenou za miliony!

Tenisové legendě Borisi Beckerovi se hroutí svět, topí se v dluzích a nedávno... číst dále >

DJ Loutka: Kdo byla jeho přítelkyně, kvůli níž se měl oběsit? A jaké měli plány?

DJ Loutka (†51), který se o víkendu oběsil, po sobě zanechal přítelkyni Magdu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama