Svědění v nose - streptokok?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
martikax
Kecalka 109 příspěvků 12.01.18 16:32
svědění v nose - streptokok?

Prosím má někdo zkušenosti se streptokokem v nose??jaké jsou příznaky? starší dcera má angínu, horečky 40-streptokok v krku. Po 3 dnech chytla horečky i mladší 10 měsíční. 3 dny a horečky odezněly, měla jsem pocit, že hůř polyká, závěr mudr-krk čistý. Teď po několika dnech si šmrdlá několikrát za den nos, říkám si jestli streptokok nemohl od ségry přeskočit do nosu??kontrola u mudr byla-závěr zdráva (v krku nic), zapomněla jsem se o nose zmínit:(

Reakce:
Hedvikaaa
Kecalka 152 příspěvků 12.01.18 16:50

To si myslim, že nehrozí :palec:

martikax
Kecalka 109 příspěvků 12.01.18 17:16

@Hedvikaaa jej no kéž by! i když už horečky nemá tak je dost uřvaná, v noci se budí s ječákama, ten nos když si dře tak dost nervně a kňourá u toho..tak já nevím, žeby zuby? ale 4 vyrostly bez teplot a další nevidím..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >