Svědění v těhu v intimní oblasti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
907
16.5.22 06:24

Svědění v těhu v intim oblasti

Ahoj holky, jdu za Vámi pro radu..už cca měsíc vesměs když jsem měla kovid mě začalo svědit v intim oblasti, zevně a i vesměs na vchodu do pochvy..od doktorky jsem vyfasovala globule a krém Dafnegin sice po delší době ale dostala a nezabralo mi to :zed: :,(
Z volně prodejných jsem používala Vagisan, Prurigyne.. ale to mi přijde, že to ještě více podráždím 8o, vesměs i pálení při močení nemáte některá podobný problém? A ještě ke všemu v těhotenství?
Nemůže to ublížit miminku? Končím první trimestr. Jsem už vážně bezradná..co třeba homeopatika?
Díly za pomoc.

Příspěvek upraven 16.05.22 v 07:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33
16.5.22 06:58

Já sem zkusila omezit sladký, jim kefiry, víc mléčných produktu. Hlavně sem si nasadila pribiotika gynimun beru jednu ráno a jednu večer s musim říct mám klid 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
907
16.5.22 07:01

@Anet1308 vidíš ty jsem si koupila taky, zatím bez efektu :think:. Sladké se snažím omezit taky i bílé pečivo ale prostě pořád problém..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
16.5.22 07:13

Ještě můžeš zkusit Rosalgin výplach ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14682
16.5.22 07:32

Zajdi znovu k dr, infekce mohou byt jednou z pricin predcasneho porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
16.5.22 07:42

Ja hodne trpela na mocak a mela jsem i zanet ledvin. Podle me je super vyrobek od znacky Ryor Tea Tree oil gel pro intimní hygienu. I par znamych ho pouziva, a vsichni si ho chvali. Urcite ho zkus, ja ho pouzivala cele tehotenstvi a vse bez problemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
16.5.22 07:47

Mně pomohla lichorerisnice kapky. Má se brát 2 měsíce, cca po 5 týdnech úleva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
907
16.5.22 07:49

@Králičice dnes jdu na první screening, tak se zmíním. Když mi neporadí, své gyne budí rozhodně volat.

@Tessa86 intim gel s Tea tree mám taky. Ze začátku dobrý, teď mi přijde, že po něm hořím.

@Lorymk s bylinkami bych v těhotenství byla opatrná díky za radu ale to raději nee..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
16.5.22 20:11

Jak chceš. :) Brala jsem od 19 tt 3× denně a v pohodě. Lepší než riskovat zánět.

@Moonpie píše:
@Králičice dnes jdu na první screening, tak se zmíním. Když mi neporadí, své gyne budí rozhodně volat.

@Tessa86 intim gel s Tea tree mám taky. Ze začátku dobrý, teď mi přijde, že po něm hořím.

@Lorymk s bylinkami bych v těhotenství byla opatrná díky za radu ale to raději nee..
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
907
17.5.22 06:18

@Lorymk jasně díky i tak. Jsem ráda že jsi napsala :)
Tak nakonec mi dala doktorka Fungicidyn a že mám mazat..v neděli jsem dobrala Lomexin co mi napsala předchozí týden.
Zjistila jsem nakonec, že je prozatím nejlepší to nemazat ničím! Možná jsem to měla způsobené tím vším jako intim gel Tea tree a různými mastmi vydrážděné 🙈.. ale kdo ví..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat