Reklama

Svědí atopický ekzém víc v noci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

koala123
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 30.01.18 11:18
Svedi atopicky ekzem vic v noci?

Svedi atopak vic v noci nebo je to tim, ze prez den ma dite vjemy, tak to tolik nevnima? Jde mi o to, jestli to neni alergie na roztoce a nemam koupit takove ty protiroztocove povlaky na matrace. Druhy syn a ja mame na roztoce alergii.

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13402 příspěvků 30.01.18 11:21

AE mám a svědí mně v noci víc a je jedno, kde spím. Přes den na to nemám čas tolik myslet.

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2195 příspěvků 30.01.18 11:29

Svědí víc, je to i tím, že se pod peřinou člověk zahřeje a trochu opotí. Ale pokud máte alergii na roztoče ty a druhý syn, tak bych i tomuhle koupila protiroztočové povlaky. Je to i pro vás lepší.
Můžu se zeptat, jaké povlaky máte? Chci taky koupit a váhám.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10029 příspěvků 30.01.18 11:30

Já bych teda myslela, že to je tím, že se na to můžeš soustředit.

Povlaky proti roztočům bych koupila, dcera je má taky: ani ne tak proto, že by měla alergii na roztoče, ale i proto, že když je občas nemocná (pocení, zvracení atd.), nemusím prát celou peřinu a polštář (některé ani nejsou prací), a i matraci tím chráním. A vzhledem k tomu, jak dlouho to vydrží, tak to ani není tak hrozná investice.

Jinak nakupuju tady http://www.nepropustne-prosteradlo.cz/.

Káťa19
Kelišová 7095 příspěvků 36 inzerátů 30.01.18 11:35

@koala123 zajimave, me treba svedi vice vecer a v noci :nevim:

koala123
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 30.01.18 11:36

@Janina81 Dlouho jsem zjistovala a nakonec mame od Nanospace. Cetla jsem ty ruzne studie a zkusennosti a libily se mi nejvic. U syna je to opravdu znat, ze je ma. Kasle uz v noci jen vyjimecne a to treba kdyz je nemocny nebo pred spanim rajtoval na posteli.

koala123
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 30.01.18 11:39

@Slečna Ferka Tohle je ale jen ochrana matrace pred znecistenim. Ty protiroztocove jsou jine a stoji od 2500 do 4500 na jednu matraci :(

Slečna Ferka
Extra třída :D 10029 příspěvků 30.01.18 11:43

@koala123 Já nevím, čtu „bariéra proti roztočům“. Přiznám se, že fyzikální analýzu jsem nedělala…

koala123
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 30.01.18 11:47

@Slečna Ferka Jsem te venku. Doma na to juknu, jestli by to treba taky bylo fajn :palec:

Slečna Ferka
Extra třída :D 10029 příspěvků 30.01.18 11:53

@koala123 Jak na to koukám, není to určitě tak hi-tech a je to podstatně levnější… ale já bych asi nepotřebovala Audi, když se docela dobře dá jet škodovkou :mrgreen: Ale je fakt, že u nás nejde o žádnou silnou alergii, takže to nezjistím „pokusem na dětech“…

koala123
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 30.01.18 11:57

@Slečna Ferka Syn ma tezke asta a fakt se v noci dusil, takze tam jsme rovnou koupili ty osvedcene drahe. Tam se mi moc experimentovat nechtelo.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 30.01.18 12:17

Ano, atopický ekzém svědí nejvíc v noci, protože se člověk potí. Nevím kde ten ekzém má ale mě pomohly na noc bavlněné rukavičky na ruce (mám ekzém na rukou) když mě trápil ekzém jinde, na noc jsem to namazala a normálně lehce převazala obvazem. Někdy jsem chodila spát jako mumie :roll: ale pomohlo. Jinak jsem viděla pro děti věci přímo na spaní se stříbrným vláknem, různá body, kalhoty, rukavice apod…

koala123
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 30.01.18 18:03

@Lucius08 Koukala jsem na to, jsou to super věci, ale problém je, že to naše trdlo celou noc cucá lahvičku s mlíkem nebo čajem a nemohl by to v těch rukavičkách držet. On bez toho mlíčka neusne a kor když ho něco bolí, tak se tím uklidňuje. Takže to budeme muset holt nějak zkusit. A chci se zeptat na ty obvazy - ono se to pod tím nezapotí? Vím, že mu musím dávat vše bavlněné, tak z obvazu bych měla strach.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 30.01.18 18:33

@koala123 kupovala jsem si takové elastické příjemné na dotek. Nevadili mi, a nepotila jsem se pod tím. Když mi to mokvalo, dávala jsem na to ještě i nějaký kapesníček. Ale nesměla jsem to samozřejmě omotat hodně :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >