Svědivá vyrážka, o co se může jednat?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.18 13:07
Svědivá vyrážka

Ahoj holky, predem hlasim, ze jsem objednana na kozni, ale ma silenou cekaci dobu. Nevite nekdo, o co by se mohlo priblizne jednat? Vyrazku mam jen na kolenou, svedi, pri chuzi obcas boli. Stalo se mi neco takoveho poprve, nikdy jsem na podobne veci netrpela :(

Reakce:
pannda
Kelišová 6943 příspěvků 34 inzerátů 20.10.18 13:19

Škaredý ekzém…Nejsi ve stresu? 70% ekzému je způsobeno v „hlavě“, pak potraviny jako čokoláda, rajčata, prací prášky apod…

Verun83
Echt Kelišová 9896 příspěvků 20.10.18 13:43

Vypada to dost divne. Pro ekzem celkem divne misto. Jak dlouho to mas?

xammy
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 20.10.18 13:58

Na svědivé vyrážky používám Holtuv krém, je určen na ekzemy. Zatím pokaždé pomohl, stojí kolem 70 Kč. Podporuje tvorbu nových buněk, zklidňuje zarudnutí i svědění.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.18 14:09

Proti svědění je dobrý fenistil kapky a ten holtuv krem.Jak dlouho už to máš?

Verun83
Echt Kelišová 9896 příspěvků 20.10.18 14:23

Jinak veskere kozni potize jsou podle tcm horkost v tele. Jestli pijes kafe, vysad ho. Je potreba podporit slezinu a jatra. Koukni na patentnimedicina.cz tam toho najdes dost. Potirat drags imunem, ten nici i ruzne brebery. Zklidni svedeni. Je prirodni. Na koznim daji na 99% kortikoidy. Ty nebrat. Tlaci problem do tela a ekzem bude po vysazeni horsi a horsi. Musis zacit z vnitrku.

lafelay
Kecalka 162 příspěvků 20.10.18 18:04

Mam to asi tyden, jenze se to postupne zvetsuje mam strach ze nez dojdu na kozni, tak to budu mit pres cele nohy.

Verun83
Echt Kelišová 9896 příspěvků 20.10.18 18:29
@lafelay píše:
Mam to asi tyden, jenze se to postupne zvetsuje mam strach ze nez dojdu na kozni, tak to budu mit pres cele nohy.

Trochu se obavam, ze to je spis bakterie. Bez k obvodni. Ta by mohla dat atb mast. Ekzem se za tyden nedostane do tak tezky formy. Nemas to nazloutly?

lafelay
Kecalka 162 příspěvků 20.10.18 18:33

@Verun83 Prave ze ne, jen tam mam obcas bile supinky, jakoby sucha mista.

Váš příspěvek
Reklama