Reklama

Svědivá vyrážka na obličeji - těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 21:07
Svediva vyrazka na obliceji - těhotenství?

Ahoj, možná už podobný dotaz padl, ale zajímalo by mě, jestli jste některá měla podobné příznaky těhotenství…
MS mám dostat za 6 dní, ale už před pár dny se mi začaly po obličeji dělat uhry, takové ty hluboké a velké, stejně tak i ve vlasech kolem čela. Dneska se mi po tvářích udělala i vyrážka, která svědí. Mám ty tváře jakoby hrbolkaté… k tomu me trochu svedi cele tělo, jsem nafoukla jak balon a jakoby me picha na vaječníkach. Měla jste to některá a bylo z toho těhotenství? Děkuju za postřehy.. :kytka:

Reklama

Reakce:

sitsche
Kecalka 393 příspěvků 16.02.17 21:17

Podobne jsem měla ovulaci - teda myslim ze to byla, netestovala jsem. Strasně moc akne, nafoukla, podbrisek bolel…no a 3den po vynechane ms byly // :-)

Plano
Kecalka 170 příspěvků 16.02.17 21:21

Počkala bych na test než takhle tipovat a pozorovat se..taky se mi dost zhoršila pleť, jak jsem těhotná, dost mě to zaskočilo, pupínky u pusy, ve vlasech, na čele. Už jsem si ve svých 32 letech odvykla. :mrgreen: můžeš být těhotná nebo to za týden dostat, hodne stesti :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 21:26

Děkuju, jasně že počkám na testik. Jen me zajimalo jestli to mel nekdo taky tak ;) Ja se nepozoruju, ale tyhle „priznaky“ mě spíš zarazily samy. Nikdy jsem to nemela a ted tohle. Jeste me porad boli hlava… no necham se prekvapit. Stejne mi nic jineho nezbyde ;-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.17 09:31

Do ms 5 dni. Test neukazuje nic, ale asi je jeste brzo…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama