Svědivá vyrážka na rukách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 10:44
Svědivá vyrážka na rukách

Pěkný den maminky, chtěla bych poradist, co na vyrazku na rukách. Objevuje se mi pri přechodu teplot, po koupání… Jsou to takové malé pupínky, a zarudla kůže… Mám to hlavně na předloktí… Začalo mi to až teď v zimě… Nikdy sem nic takového neměla… Když to poskrabu, tak je to většinou ještě horší… Děkuji za rady…

Reakce:
denkat
Kecalka 456 příspěvků 31.01.19 11:28
@Anonymní píše:
Pěkný den maminky, chtěla bych poradist, co na vyrazku na rukách. Objevuje se mi pri přechodu teplot, po koupání… Jsou to takové malé pupínky, a zarudla kůže… Mám to hlavně na předloktí… Začalo mi to až teď v zimě… Nikdy sem nic takového neměla… Když to poskrabu, tak je to většinou ještě horší… Děkuji za rady…

Ahoj, říká se tomu tzv. zimní vyrážka, která se objevuje právě jen v zimním období…je to buď určitý druh alergie nebo ekzému, já na to trpím od puberty, ale může se to objevit kdykoliv během života ;) jinak buď můžeš navštívit kožního lékaře, který ti předepíše nějaké masti či léky nebo zkus klasický bepanthem, ten pomáhá mě :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Pomeje se prudce zhoršil. Ztratil třetinu váhy, potřebuje neustálou péči, říká Pásek

Zdravotní stav známého producenta a dabéra Jiřího Pomejeho (54), který bojuje... číst dále >

Tereza vytočila soudce! Kouřila na chodbě, teď má utrum

Další nepříjemnost pro Terezu Hlůškovou (22) je na světě! Češka, která je v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >