Svědivá vyrážka na rukou a nohou

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uzkostnamamina
Kecalka 114 příspěvků 13.10.18 09:00
Svědivá vyrážka na rukou a nohou

Zdravím, vcera dopoledne se mi udelala na rukou taková svediva vyrazka. Objevilo se mi to umyti vlasu novym samponem a tak me napadlo, ze by za to mohl on (ackoliv pokozka hlavy me nesvedila). Proto jsem si rychle sla radsi umyt vlasy znovu, jinym osvedcenym samponem. Nicmene vyrazka neustoupila a objevila se i na nohou (jen lytka). Rikala jsem si, ze to snad pres noc zmizi, ale vzbudila jsem se a vyrazka porad je, na rukou nektere pupinky vystouply a svedi to. Jine nejsou vystouple a je to spis takova zacervenala kuze nebo to jsou takove mapy a na nohou spis krupicka. Fenistil nepomohl. Pridavam foto. Nesetkala jste se nektera s podobnou reakci na sampon ci jinou kosmetiku, popripade cim by to mohlo byt a co vam na to pomohlo? Doufam, ze to neni nic nakazlivyho, nechci, aby to chytla mala. V pondeli si skocim na kozni.

Reakce:
Nimie
Nadpozemská drbna 26056 příspěvků 13.10.18 10:14

Nenaskočila ti fotka… :)

Uzkostnamamina
Kecalka 114 příspěvků 13.10.18 11:20
@Nimie píše:
Nenaskočila ti fotka… :)

Uz?

Nimie
Nadpozemská drbna 26056 příspěvků 13.10.18 12:24

@Uzkostnamamina už jo, hodím ti SZ :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >