Svědivá vyrážka v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 19:38
svědivá vyrážka v těhotenství

Maminky, mám dotaz. Udělala se mi na těle ošklivá svědivá vyrážka - nejvíce kolem břicha, v tříslech, pod prsama, na rukou. Je to zarudlé. Včera jsem ještě nic neměla, jen mě lehce svědilo tělo. Dnes vyrážka. Namazala jsem Excipialem (dvouletá dcera je atopik, tak mažeme) a uvidím, co se stane do zítra. Máte někdo zkušenost. Jsem v 18.tt. Mám to nějak extra řešit? Můj doktor má dovolenou, bude až příští týden. Děkuji.

Reakce:

o3
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 21.02.17 21:10

Také jsem to v těhotenství měla. Nemůže to souviset s funkcí jater? :/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Tichá válka mezi Plíškovou a Borhyovou? Snaží se navzájem trumfnout?

Zuří mezi Lucií Borhyovou a Karolínou Plíškovou nevyslovená válka? Vypadá to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >