Svědivý výtok - ohrožuje miminko?

17
20.3.16 14:53

svědivý výtok ohrožuje miminko?

Ahoj, jsem 35tt mám už cca od 30 týdne svědivý výtok, řešila jsem to s gyndařkou a ta mi udělala stěry, že to nejsou prý kvasinky, jen těhot. nález (asi něco čím trpí těhotné), svědění trápí dál, sex už kvůli tomu nepřichází v úvahu, tak jsem jí říkala, na to mi doporučila oplachy rosalgin.. opět bez úspěchu, chtěla jsem už dávno začít masáží hráze, ale nechci riskovat, že se to zhorší a taky začínám mít obavy, jestli to nemůže ohrozit mimi?? četla jsem pár příspěvku, kde píší, že kdyby to byly nějaké bakterie, tak to může i vyvolat porod, navíc ještě mi nedělala test na streptokoka a další návštěvu mám až za týden. Co dělat? :? Hlavně mám obavy o malou, ať něco neprošvihnu, doktorka mi připadá laxní..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28884
20.3.16 14:59

Ne, miminko to neohrozí, nemá jak. Ohrozit ji může streptokok, při porodu samotném. Masáž hráze a anibal ani náhodou, tohle je jedna z indikací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2300
20.3.16 16:53

Me nejvice pomaha Cotrimazol mast, behem par hodin svedeni ustane a i leci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16744
20.3.16 17:23

Tak jestli to nejsou kvasinky, at ti řekne co to je, at nejsi při porodu natržená nebo to nemá mimčo v očích na kuži atd…na řeči že se to nemuže přenést na dítě při porodu nevěř, co zkusit boraxový globule? ty pěkně pročištujou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657
20.3.16 17:33

Já jsem 28tt a mám to od začátku zjištění těhotenství :roll: Celkem zabírají boraxové globule, ale ty jsou pro mě celkem nepohodlné, nebo jednorázovka od Canestenu a mažu Castenem krémem 3× denně, jen díky tomu můžeme mít občas sex. Ale po sexu hned mažu. Jinak na mimčo se to v těhotenství přenést nemůže, problém by byl až u porodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16744
20.3.16 19:40

Nebo bych ještě možná doporučila zavádět laktobacily nebo na tampon probiotický jogurt, ten i pěkně chladí, na rosalgin bych se vykašlala, je to chemický cajch, mě pálil, používám gynekologickou sul, ta je příjemná, obnovuje poševní prostředí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama