Svého ex jsem nemohla ani cítit a najednou se to změnilo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 21:20
Svého ex jsem nemohla ani cítit a najednou se to změnilo

Mám nějaký přecitlivělý období…
S ex se nám rozpadlo manželství po dítěti… byly tam blbý období i před malou, nebyla to nějaká ohromná láska… pak už jsme to neustáli. Snažila jsem se ho přimět abychom si v těch problémech nechali pomoct, odmítal to… a když jsem pak už rázně dala najevo že takhle ne (byl na mě zlej), poslal mě k šípku. Mně se v tu chvíli okamžitě ulevilo a minimálně rok a půl jsem to měla pořád stejně, „nesnášela“ jsem ho a nevěřila bych, že to může být jinak. Vůbec se nebavíme, on by rád, je zvědavej, ale já nemám zájem aby šťoural. No, teď mám chvíli přítele, líbí se mi, že myslí vztah vážně… poznáváme se, nespěcháme… Po rozchodu s ex jsem si ale asi „vysnila“ že s tím pravým to všechno půjde hladce. Nevím jestli je to reálné očekávání… asi ne. Můj přítel mi někdy připadá jakoby hrozně necitlivý… asi je v tomhle směru takový ten pravý „buldozerský“ chlap, co na srdci to na jazyku, druhá strana mince zas je že mluví otevřeně o všem a já vnímám že jsem asi vychovaná tak že mi tohle dělá problém a on mě svým přístupem povzbuzuje k tomu že se taky postupně začínám učit promluvit o všem když někde cítím problém. Sama nevím jak se v to vyznat, jestli je to On nebo ne :-( No a právě když vidím jak je to těžké začít nový vztah (s ex jsme spolu byli dlouho, byl to můj první vztah) tak si nad tím docela často „zapláču“. Nechápu se. Vím že s ex tam bylo hodně problémů… šly by asi vyřešit, ne že ne, ale příjemný nebyly a bohužel se nevyřeší kopáním kolem sebe, musela by druhá strana chtít… ale i přesto jsme byli za tu dobu fakt spojení, znali jsme se jakoby beze slov. Asi se mi stýská jen po tom hezkém co od manželství čekám.. protože když si představím že bych něco udělala pro obnovu toho vztahu, tak je mi blivno, jsou to spíš jen sny. Třeba se mi podaří hezké manželství vybudovat s někým znova, ale vidím, jak je to těžký. Teď měl jeden den ex nějaký poznámky skrz malou a já na něj byla naštvaná, ale pak se mi o něm zdál sen, z kterýho právě bylo cítit to splynutí duší…

Reakce:
Papaja32
Stálice 80 příspěvků 23.11.18 21:25

já zase nemůžu vidět přítelovo ex -nejradši bych jí dala po hubě :-( tolik jí nenávidím -bohužel ještě deset let nám bude otravovat život :nevim:

Papaja32
Stálice 80 příspěvků 23.11.18 21:28

já byla s ex 11 let a mám s ním dceru.Mám ho ráda ,ale on udělal fakt hnusný věci a ted je zavřenej a bude sedět ještě 2 roky. Mám jiného přítele a ten je naprosto úžasný naprostý opak ex a za nic bych ho nevyměnila :srdce: :srdce: :srdce:

Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 159 příspěvků 23.11.18 22:00
@Papaja32 píše:
já zase nemůžu vidět přítelovo ex -nejradši bych jí dala po hubě :-( tolik jí nenávidím -bohužel ještě deset let nám bude otravovat život :nevim:

Ukaž mi, která má ráda přítelovu bývalou :P

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 10:10
@Papaja32 píše:
já byla s ex 11 let a mám s ním dceru.Mám ho ráda ,ale on udělal fakt hnusný věci a ted je zavřenej a bude sedět ještě 2 roky. Mám jiného přítele a ten je naprosto úžasný naprostý opak ex a za nic bych ho nevyměnila :srdce: :srdce: :srdce:

Ten můj novej přítel je asi taky opak ex, ale zkrátka už teď vnímám že to s ním nebude vždy snadné a neumím odhadnout jestli to bude dobré a je to jen o komunikaci, nebo mám zpozornět :-(

stankaSR
Kecalka 453 příspěvků 24.11.18 11:08

Pochybnosti sú vždy hlasom intuície a tá sa väčšinou nemýli. Tento nový priateľ ti nepadol do noty, nebude to ten pravý. Ak máš pocit, že na dobrom vzťahu musíš tvrdo makať, tak žiadne splynutie duší sa nekoná. Áno, na vzťahu sa musí pracovať v tom zmysle, aby človek v každodennom zhone nezabudol na partnera, jeho potreby, pocity, čo si tajne želá, čo by chcel robiť a splniť mu to v rámci možností a samozrejme aj od partnera k tebe to isté. V každom vzťahu budeš riešiť nepríjemné veci, starosti, zhony, stresy, choroby, úrazy, peniaze a pod., ale to prináša život. Ak musíš riešiť nevery, podvody, bitky, nadávky, neúctu, ponižovanie, tak nie si so správnym človekom a to byť radšej sama.

blobfish
Závislačka 4513 příspěvků 24.11.18 11:15
@Amy_Farrah_Fow­ler píše:
Ukaž mi, která má ráda přítelovu bývalou :P

Budeš se divit, ale bývalých párů s normálními vztahy (včetně akceptace současných partnerů) je spousta. Pocit „nejradši bych jí dala po hubě“ normální není.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 11:15

@stankaSR Ne to určitě neřeším, spíš určitou necitlivost a vysoké nároky, které vpodstatě hned sám uzná že na to nemám kapacitu, ale tak nějak ty představy má vyšší. Pravda teda je že já sice na to nemám kapacitu ale často to co by si představoval, ani není pro mě priorita, důležité, nedělala bych to sama od sebe ani kdybych měla času habaděj. Splynutí duší se asi nekoná, to souhlas. Musí být spokojený vztah ale o tom? :( No to je blbá otázka, já bych si samozřejmě přála najít i tu „duši“ pro mě… ale kde…

Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 159 příspěvků 24.11.18 11:17
@blobfish píše:
Budeš se divit, ale bývalých párů s normálními vztahy (včetně akceptace současných partnerů) je spousta. Pocit „nejradši bych jí dala po hubě“ normální není.

U nás teda žádná akceptace bohužel není.

Pesimistaa
Závislačka 3115 příspěvků 24.11.18 11:21
@Anonymní píše: Svého ex jsem nemohla ani cítit a najednou se to změnilo
(s ex jsme spolu byli dlouho, byl to můj první vztah)

tak na tohle by ti odpovedeli vedci, proc jsi vazana na sveho prvniho,
pry kazdy, kdo zancha v zene svoje produkty,
ty se dostavaji do mozku a meni zeninu psychiku,

nakonec o tomto se pise jiz, tusim, ve Starem Zakone,
kdyz se po dobyti mesta zada, zabit vsechny muze a chlapce,
a aby zeny a divky, ktere muze nepoznaly, byly pojaty za manzelky,
ostatni zeny a divky, ktere jiz muze poznaly nebo maji deti, byly zabity I detmi

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >