Svého přítele už nemiluji, ale máme 2 děti

Anonymní
21.2.16 16:03

svého přitele už nemiluji,ale máme 2 děti...co dělat?

Ahojte maminky :mavam: Omlouvám se za anonym, ale snad to chapete, Nevím kde začít…Mám přítele, jsme spolu 5 let a máme spolu 2 letého chlapečka a z předchozího vztahu mám ještě 7 letou dceru. Buhužel už delší dobu to mezi námi neklape a asi nikdy klapat nebude..jsme uplne rozdílní, vztah s ním me prostě nenaplnuje a už jsem opravdu zoufalá a nevím co dělat. Začíná mi být i nepříjemný..kdyby sme neměli děti tak bych normálně odešla, jenže malý má teprv 2 a jsem na mateřské a sama bych to neutáhla a u rodiču taky nemužu být, mají malý byt. Mám počkat ještě rok než začnu dělat? co byste dělaly vy na mém místě? Ještě podotknu že když jsem příteli řekla že si myslim že to mezi námi nemá cenu že se stejně pořád hádáme, tak mi řekl at já si klidně jdu, ale že syna mi nedá a že o něho bude bojovat. Díky moc všem za odpovědi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21.2.16 16:09

Nebaví tě to s chlapem, vem peníze, co máš ušetřené, najdi si bydlení, zaplať nájem, vybav si hezky domácnost (už pro děti), pokud budou mít vše, sociálka i soud přiklepne děti tobě.
A tvůj muž, když ti řekl, že o něj bude bojovat, uměl by se měsíc v kuse o něj starat? Vyzvedávat jej ze školky, do školky, práci má takovou, aby ji přizpůsobil dítěti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.16 16:14

Ještě chci k tomu napsat že přítele jsem už jednou podvedla, byl to utajovaný vztah na 3 měsíce…bohužel přítel se to dozvěděl a přijde mi že kdykoliv se trošku připije, nebo se hádáme tak to mám na talíři a navíc bydlíme na málé vesnici a všichni to ví, takže asi chápete že to mi k tomu nepřidává…

• Nahlásit
  • Citovat
1863
21.2.16 16:14

Tak jdi do práce dřív. Proboha proč se všechny drží tak té mety tři roky. dnes už sehnat rozumnou školku od dvou let není problém…náklady pokryje RP a ty budeš mít alíky a výplatu. Pokud by byla situace tak neúnosná, jak ji popisuješ, začala bych něco dělat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22306
21.2.16 16:16

Co jiného asi tak můžeš dělat, než se osamostatnit a teprve potom plánovat odchod? Jestliže se sama neuživíš a rodina ti nepomůže, pak jinou možnost nevidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ferret
21.2.16 16:16

Když ses s ním dávala dohromady, rozdílní jste nebyli? No co, tak rychle najít dalšího živitele, po prvním dítěti se ti to zjevně ve dvou letech povedlo. Ale rychle, aby se třetí dítě narodilo, než ti skončí rodičák!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.2.16 16:31

No něco mi na něm nesedělo už i na začátku, ale tak říkala jsem si že jsem ještě taková přešlá z prvního vztahu, tak jsem to neřešila. Ale až později se to všechno ukázalo, že se k sobě prostě nehodíme…nevím kde se stala chyba, ale i kdyý jsme o tom nekolikrát mluvili a pokoušeli to změnit tak to stejně za pár dní je to samé a tak je to přád dokola…A navíc přítel neumí o ničem pořádně vklidu mluvit hned má ze všeho nervy a neumí uznat pravdu…ale tím nechci říct že já jsem bez chyby, nikdo ttotiž není bez chyby

• Nahlásit
  • Citovat
1640
21.2.16 16:32

Hmm a co zkusit partnerskou poradnu? Strávit sami dva nějaký čas a dát na vikend děti ne babičce? Spíš než plánování útěku bych zkusila vztah zachránit…vždyť máte dítě, ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26555
21.2.16 16:36

Jdi do práce, dítě do školky. přítel si může zažádat o střídavou péči, to neznamená, že přijdeš o dítě. On má právo na jeho výchovu taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
21.2.16 16:47

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 10.09.19 v 20:07

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
21.2.16 16:49

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 10.09.19 v 20:07

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1640
21.2.16 16:59

@Taciras asi bych to nenapsala tak drsně, ale souhlasim…to už dneska rodina nic neznamená?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
413
21.2.16 17:05

Teda, vy jí nakládáte… :? Každopádně nechápu, jak můžete mít dítě s někým, s kým jste si nebyla jistá na 100 procent? :roll: Trošku lehkomyslnost a nerozvážnost, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
21.2.16 17:10
@Taciras píše:
No teda 8o.
Ještě rok počkat, aby tě chlap mohl živit a ztratit z tebou další rok života a pak ho připravit o dítě a dítě o tátu jenom proto, že tě to s ním „nebaví“?Jestli je k tobě slušnej, pomáhá doma i s dětma, dává peníze na domácnost, tak snad raději sklapni podpatky a udrž rodinu. Tohle je pěkně sobecké, maminka se dostatečně nevydováděla, doma je nuda, tak se nechá živit, než šoupne mládě do školky a pak tradá. Ale ty už jsi to jednou nejspíš udělala, když to sedmileté není jeho, že jo? No tak čemu se pak ten chlap může divit, holt blbej, že si našel ženskou s dítětem, však on se poučí :roll:

Trochu drsný příspěvek, ale hodně na tom je. Kde je v těch příspěvcích zájem dětí? Připadá mi, že jsou někde daleko za zájmy maminky. Jak radila @štěpánka11, nebylo by lepší pokusit se vztah zachránit? Zkusit vyčerpat všechny možnosti? Jak k tomu přijde dcerka, která bude po druhé zažívat takový stres? A malý drobek? Osobně bych nerozbíjela rodinu jen pro to, že mám krizi, ponorku nebo mě to s tím chlapem prostě nebaví.
Chce to snahu a práci udržet ve vztahu jiskru, samo od sebe to nikdy nebude. Půjdeš do dalšího vztahu a zažiješ to samé. Po třetí. Máte s manželem nějaké společné zážitky? Výlet, večeře, kino..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.16 17:10
@Taciras píše:
A ještě k tomu lehká… no fuj, proč si teda děláš dítě, když ti na rodině nezáleží?

To se mi líbí takové komentáře vždycky…to většinou píšou takové typy bab co sami v životě nemají štěstí a chcou druhé poučovat. Myslím si že je daleko lepší být radši s dětmi sama, než v hádkách a vztahu který nefunguje. A na rodině mi záleží právě proto se to snažím řešit..Nic o tom pořádně nevíš, tak nesud.Jo a bývalý byl alkoholik…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama