Svěření dětí do péče otce - zkušenosti

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4312
13.3.19 09:15
@Černá vdova píše:
Tady vždycky víš předem, kdo přilítne a začne dělat dusno. Je to úsměvné, i když pro ty nováčky asi dost odrazující. :roll:Mně se líbí, že dá máma šanci synovi zkusit bydlení u otce, i když z toho ani není úplně odvázaná. :kytka:

Bohužel, přesně tak. Tady zakladatelka taky ztratila chuť už cokoliv dál říkat a je to škoda, protože někdo další s podobnou starostí si tu diskuzi mohl přečíst a něco si z ní vzít.

Fakt škoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
13.3.19 16:09
@botl píše:
Bohužel, přesně tak. Tady zakladatelka taky ztratila chuť už cokoliv dál říkat a je to škoda, protože někdo další s podobnou starostí si tu diskuzi mohl přečíst a něco si z ní vzít.Fakt škoda.

Slyšte slovo boží! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
10.6.19 12:13

Dnes mi byl svěřen syn do mé péče, plus k tomu mám v předběžné péči dceru a nevlastniho syna, když se mě někdo bude na něco zeptat tak napište

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.6.19 04:09

pro Filipece

Ahoj, písnu Ti soukromou zprávu s dotazem. Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.6.19 05:09

Pro Filipec

Taky jsem napsal.

Pokud by jste někdo měli zkušenosti jak to probíhalo s několika měsíčním dítětem když matka již nekoji. Byl bych vděčný kdybych měl nějaké informace než budu před soudem. Matka mi chce omezit styk na minimum a přitom k tomu není důvod. Je vůbec nějaká šance že by to dopadlo jinak než že ji dostane ona do výlučné péče? Bojím se že soudy stále preferují pouze matky a otce jen v případě že matka je na něčem závislá nebo podobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15349
19.6.19 08:55
@justArnold píše:
Taky jsem napsal.Pokud by jste někdo měli zkušenosti jak to probíhalo s několika měsíčním dítětem když matka již nekoji. Byl bych vděčný kdybych měl nějaké informace než budu před soudem. Matka mi chce omezit styk na minimum a přitom k tomu není důvod. Je vůbec nějaká šance že by to dopadlo jinak než že ji dostane ona do výlučné péče? Bojím se že soudy stále preferují pouze matky a otce jen v případě že matka je na něčem závislá nebo podobně.
Šance je, ale malá. Mám dvě děti v péči. Mladší měl v době soudu dva roky.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
8.7.19 20:30

Tak dneska mi soud svěřil do péče nevlastniho syna i moji dceru, takže mám 3 děti ve své péči, kdyby se někdo chtěl na něco zeptat napište ahojjj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
19.4.20 13:01
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
13.1.21 22:33

Prosím o radu jak postupovat při svěření dcery do péče 5 let(psychicky 2 roky v péči matky matka dceru nedávala ani dle dohody OSPOD a nyní když žádala o zvýšení alimentů tak mi ji před soudem dala se slovy jestli ji chceš tak si ji vezmi už ji mám dost
Já během 8 dní vyřešil doktory i školku kterou neměla a i když je v její péči (jiné město než já) tak jí mám i sebe ale na víkend ji chce ale v pondělí jde do školky co dělat když nevydá aby nastoupila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4312
13.1.21 23:17
@rodavstav píše:
Prosím o radu jak postupovat při svěření dcery do péče 5 let(psychicky 2 roky v péči matky matka dceru nedávala ani dle dohody OSPOD a nyní když žádala o zvýšení alimentů tak mi ji před soudem dala se slovy jestli ji chceš tak si ji vezmi už ji mám dost
Já během 8 dní vyřešil doktory i školku kterou neměla a i když je v její péči (jiné město než já) tak jí mám i sebe ale na víkend ji chce ale v pondělí jde do školky co dělat když nevydá aby nastoupila?

možná by ti mohl pomoct @canaglia

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
13.1.21 23:22

@botl děkuji moc snad poradí psal jsem SZ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...