Svěření do péče, soudní znalec, soud

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.18 17:08
svěření do péče, soudní znalec soud

Máte někdo z tim zkušenosti? Mé dcery ve věku 10 a 5 let čeká znalecký posudek k znaleckemu psychologickému a psychiatrickému vyšetření. Z důvodu že ex požaduje holky do své péče. Ospod exe nepodpoří není důvod aby mi byli děti odebrány přesto ex žádost nestáhne ze soudů ex požaduje posudek. Co děti bude čekat. Jak to ve většina případů dopadá. Ex má exekuce i exekuci na alimenty. Mám mít strach nebo být v klidu. Holky k otci nechtějí chodit otec se jím nevěnuje často svůj čas tráví mimo holek na balkoně a tam kouří cigarety. Mám šanci vyhrát kdyz ospod nepodpoří exe v tom aby mi děti byli odebrány děkuji. Ještě když má dojít ke styku tak ex posila svou matku pro dcery jelikož chodí na tři směny provoz.

Reakce:
arinecka
Kelišová 5176 příspěvků 26.01.18 17:12

Tak jestli nemá ani čas si pro děti osobně přijít a neplatí alimenty, dětem se nevěnuje tak bych byla v klidu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.18 17:19

@arinecka děkuji mockrát budu se snažit byt v klidu i když je to těžké :,(

arinecka
Kelišová 5176 příspěvků 26.01.18 17:27
@Anonymní píše:
@arinecka děkuji mockrát budu se snažit byt v klidu i když je to těžké :,(

Jestli chce děti do své péče tak by pro to musel mít podmínky, těžko mu je někdo svěří když řekne že nemá chudák ani na alimenty a děti musí vyzvedávat jeho matka protože on nemá čas protože je v práci? Chce je opravdu protože je má rád a chce se starat nebo to je jen naschvál?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.18 17:33

@arinecka naschval mam pocit od rozvodu se to táhne furt dělá peklo zlé

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >