Svěří do péče otce 3 měsíční miminko?

18
28.12.19 04:02

Svěří do péče otce 3 měsíční miminko?

Dobrý den svěří mi do péče mou dceru ve 3 měsících na umělé stravě? Přítelkyně bydlí s rodiči kteří ji ockuji proti mě. Mám bydlení práci a chtěl bych malou do péče mám i nahé avky jak se přítelkyně chová k dceři že ji nadava atd. Mám šanci získat jako otec takto malou holčičku do péče? V bytě se fetuje ne tedy přítelkyně ale rodiny příslušníci děkuji za odpovědi :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4237
28.12.19 04:23

Určitě zajdi na OSPOD. Bohužel, dokud se nedokáže, že dcerka je v nebezpečí - nebyla by v čistém oblečení, byla by nenajezená, či nedejbože s modřinami, tak se obávám, že moc šancí na odebrání matce není.
Velmi bude záležet na sociální pracovnici na OSPOD. Jsi uveden v RL jako otec? To také bude hrát roli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
28.12.19 04:36
@nonina píše:
Určitě zajdi na OSPOD. Bohužel, dokud se nedokáže, že dcerka je v nebezpečí - nebyla by v čistém oblečení, byla by nenajezená, či nedejbože s modřinami, tak se obávám, že moc šancí na odebrání matce není.
Velmi bude záležet na sociální pracovnici na OSPOD. Jsi uveden v RL jako otec? To také bude hrát roli.

Ano uveden jsem v rodném liště modřiny měla možná existuje i nějaké foto byť ta modřina vypadá jako otlaceny prst ale přeci jen je to malé mimi musí se s ním patřičně zacházet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4237
28.12.19 05:50
@Plol píše:
Ano uveden jsem v rodném liště modřiny měla možná existuje i nějaké foto byť ta modřina vypadá jako otlaceny prst ale přeci jen je to malé mimi musí se s ním patřičně zacházet

Pokud na své dceři najdeš modřiny, které by mohly znamenat fyzické násilí, tak ihned s ní zajdi k pediatrovi. Fotky jsou pomalu k ničemu, pokud jsi k tomu nekontaktoval lékaře. Bude těžké prokázat násilí vůči dítěti, protože děti, jak se začínají pohybovat, tak se sem tam „potlučou“ a modřinky prostě budou mít. Jak jsem psala, zajdi na OSPOD a promluv si tam s se sociální pracovnicí. Uvidíš co a jak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.19 08:05

Dneska je možné vše i kdyby se tam nefetovalo a byla to vzorná matka a kojila tak pokud budeš mít dobrého právníka a budeš dostatečně vytrvalý tak dítě do péče dostat můžeš. Vše rozhoduje soudce/soudkyně nebo popřípadě střídavá péče. JInak než přes soud to ale nepůjde. Radím dobrý nekopromisní prívjník který ti to pořeší. Navíc ti pak matka bude muset platit alimenty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
28.12.19 09:36
@ludmilaadamkova píše:
Dneska je možné vše i kdyby se tam nefetovalo a byla to vzorná matka a kojila tak pokud budeš mít dobrého právníka a budeš dostatečně vytrvalý tak dítě do péče dostat můžeš. Vše rozhoduje soudce/soudkyně nebo popřípadě střídavá péče. JInak než přes soud to ale nepůjde. Radím dobrý nekopromisní prívjník který ti to pořeší. Navíc ti pak matka bude muset platit alimenty.

Ať si výživné nechá ha chci aby s naší malé něco bylo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23417
28.12.19 10:23
@Plol píše:
Ať si výživné nechá ha chci aby s naší malé něco bylo

A ty s ní budeš doma?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
28.12.19 10:32
@pikola píše:
A ty s ní budeš doma?

Ano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15287
28.12.19 10:33
@ludmilaadamkova píše:
Dneska je možné vše i kdyby se tam nefetovalo a byla to vzorná matka a kojila tak pokud budeš mít dobrého právníka a budeš dostatečně vytrvalý tak dítě do péče dostat můžeš.Vše rozhoduje soudce/soudkyně nebo popřípadě střídavá péče. JInak než přes soud to ale nepůjde. Radím dobrý nekopromisní prívjník který ti to pořeší. Navíc ti pak matka bude muset platit alimenty.

Do své výhradní péče za situace, kdy je dítku 3 měsíce a matka kojí a je vzorná? to asi ne ;) i střídavka je u takto malého dítka hodně vzácnost, pokud na straně matky není žádný problém…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15287
28.12.19 10:34
@Plol píše:
Ano

a kde budeš bydlet? a budeš se o ni starat sám? uživíš vás na RD?
Jestli chceš mít nějakou šanci, začni s postupnýma náštěvama a postupně rozšiřuj styk. Žádat rovnou o výhradní péči je dost sebevražda. Platíš jí něco na dítko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.19 10:41
@Keyllah píše:
Do své výhradní péče za situace, kdy je dítku 3 měsíce a matka kojí a je vzorná? to asi ne ;) i střídavka je u takto malého dítka hodně vzácnost, pokud na straně matky není žádný problém…

Taky jsem se divila ale i tady na emiminu jsou takovi otcove a pripady stridavky v 1 roce… ono nez by probehl soud a vsechny odvolani atd tak klidne ditku rok uz bude. Take jsem se divila ale to co bylo drive standart jako ze dite automaticky dostane matka uz neplati a standartem je stridava pece pokud otec zazada a pokud hodne zabojuje a ma exkluzivního pravnika i dosahnuti svereni do pece.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
28.12.19 10:46
@ludmilaadamkova píše:
Taky jsem se divila ale i tady na emiminu jsou takovi otcove a pripady stridavky v 1 roce… ono nez by probehl soud a vsechny odvolani atd tak klidne ditku rok uz bude. Take jsem se divila ale to co bylo drive standart jako ze dite automaticky dostane matka uz neplati a standartem je stridava pece pokud otec zazada a pokud hodne zabojuje a ma exkluzivního pravnika i dosahnuti svereni do pece.
@Keyllah píše:
a kde budeš bydlet? a budeš se o ni starat sám? uživíš vás na RD?
Jestli chceš mít nějakou šanci, začni s postupnýma náštěvama a postupně rozšiřuj styk. Žádat rovnou o výhradní péči je dost sebevražda. Platíš jí něco na dítko?

Mám své bydlení a finance na to abych to utahl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
28.12.19 10:47
@Keyllah píše:

Matka nekoji a vzorná není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15287
28.12.19 10:49
@ludmilaadamkova píše:
Taky jsem se divila ale i tady na emiminu jsou takovi otcove a pripady stridavky v 1 roce… ono nez by probehl soud a vsechny odvolani atd tak klidne ditku rok uz bude. Take jsem se divila ale to co bylo drive standart jako ze dite automaticky dostane matka uz neplati a standartem je stridava pece pokud otec zazada a pokud hodne zabojuje a ma exkluzivního pravnika i dosahnuti svereni do pece.

jenže je rozdíl bojovat o střídavku a výhradní péči. Jako tvrzení, že výhradní péče, když je dítko takto malé a u matky je vše v pořádku, jde bez problémů, to fakt ne a na 99,9% to tak opravdu nedopadne. Střídavka a u trochu většího dítka půjde snáz a líp, ale hodně záleží i na tom, co nabízí otec…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15287
28.12.19 10:50
@Plol píše:
Mám své bydlení a finance na to abych to utahl

a jí něco platíš? jak často teď dítko vídáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama