Svěřit se šéfovi, když nikoho jinýho nemám?

Anonymní
24.11.20 17:06

Svěřit se šéfovi, když nikoho jinýho nemá?

Zdravim, je dobry napad se sverit svemu sefovi v praci s velmi osobnim problemem?
On je to suprovej clovek a rekl mi, ze kdyby uplne cokoliv se delo, muzu za nim prijit. Jednou mi pomohl, kdyz me ex mlatil.
Tak nevim, jestli je dobry napad mu napsat a sverit se mu, nikoho jineho nemam a dusit to v sobe uz nedavam. Jde o problem s jednim chlapem z prace.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24668
24.11.20 17:08

Nedělala bych to, protože to pak lehce otočí proti tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2728
24.11.20 17:09
@Anonymní píše:
Zdravim, je dobry napad se sverit svemu sefovi v praci s velmi osobnim problemem?
On je to suprovej clovek a rekl mi, ze kdyby uplne cokoliv se delo, muzu za nim prijit. Jednou mi pomohl, kdyz me ex mlatil.
Tak nevim, jestli je dobry napad mu napsat a sverit se mu, nikoho jineho nemam a dusit to v sobe uz nedavam. Jde o problem s jednim chlapem z prace.

Jestli se to tyka pracovniho prostredi tak ano. Jestli soukromeho zivota a neni to tvuj kamarad, tak ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20227
24.11.20 17:10

Jestli jde o nejaky problem s kolegou, co se tyce prace, tak bych to rekla. Pokud jde ciste soukromy problem, tak to neni vhodné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4393
24.11.20 17:15

Ne, pokud máš s někým problém, tak si to vyříkej přímo s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12914
24.11.20 17:17
@Anonymní píše:

Zalezi na tom, jaky mate vztah. Ja treba se svym sefem sve osobni trapeni sdilet muzu. Je to moje skvela vrba :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 17:20

Jinak jde o osobni vec, co se tyce chlapa a ten chlap je zaroven muj kolega. Nevim komu jinymu bych se mohla sverit.

• Citovat
  • Nahlásit
12677
24.11.20 17:24
@Anonymní píše:
Jinak jde o osobni vec, co se tyce chlapa a ten chlap je zaroven muj kolega. Nevim komu jinymu bych se mohla sverit.

Sver se tady, sverovat se sefovi je jednak neprofesionalni, druhak budes za chudinku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
24.11.20 17:28
@Anonymní píše:
Řešila bych s ním pouze pracovní záležitosti. Ne soukromé.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12914
24.11.20 17:32
@Anonymní píše:

Kdyz mi bylo 20, „sikanoval“ me o generaci starsi kolega. Kdyz jsem dosla do stavu, ze uz si to opravdu nenecham libit, sla jsem za vedoucim. Do tydne bylo po problemu. Pritom se ti dva znali asi 20 let, ja tam byla s bidou rok. Ale mozna jsem nebyla prvni obeti jeho chovani :nevim:
Dnes mam vedouciho ve svem veku a vztah mame napul kamaradsky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2083
24.11.20 17:51

Můj šéf je můj kamarád. Dříve jsme byli přátelé, než kolegové. Vztahy máme oddělené, v práci nikdo nic nepozná. Kolega se strašně divil, když jsme na akci špičkovali, jak kdybychom se znali skrz na skrz, známe. Takovému člověku bych to řekla. Pokud máte jen čistě pracovní vztah, tak ne. Ale pokud to na tebe má dopady, že se to přenáší i do práce a jsi z toho obecně „mimo“ pak bych se svěřila, ať ví co se děje a že se něco děje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
24.11.20 17:54
@Anonymní píše:

Napiš sem o co konkrétně jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4122
24.11.20 18:18

S osobním problémem ne, je to neprofesionální. Tvůj šéf je Ti zjevně hodně sympaticky a prostě sie svěřovat chceš, to že se jedná o kolegu je shoda okolností..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19602
24.11.20 18:23

Sver se nam tady… :mrgreen: se sefem - zvlast kdyz je to opacny pohlavi, bych osobni problemy neresila. Kdybys mela sefovou, tak je to taky o necem jinem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
777
24.11.20 18:42

Svět se tady. Šéfovi se to nehodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu