Svět bedýnek - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hinata
Kecalka 236 příspěvků 04.10.14 23:11
Svět bedýnek - zkušenosti

Zdravím vespolek, máte prosím některá zkušenosti se stránkami www.svetbedynek.cz Uvažuji, že bych začala objednávat, chystám se na příkrmy a to co nabízí místní supermarkety je :poblion: :poblion:
Vyplatí se to, za ty peníze?
Díky všem :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
jezzz
Závislačka 2726 příspěvků 04.10.14 23:22

Dobrý večer. Zkušenosti nemám, také jsem nad nimi přemýšlela.

Nakonec jsem si to rozmyslela - ty vhodné pro příkrmy mají na mne trochu zvláštní složení. Viděla jsem tam myslím avokádo a pod. To bych malé nedala :-)

No a v těch klasických je spousta věcí, které bych nejedla.
Kojím, takže postupně testuji, co dcerce nevadí…

Zkoušela jsem bedýnky od jiné firmy, nakonec jsem je zrušila. Tak třetinu zeleniny jsem nevyužila. Někdy byla zelenina krásná, jindy horší než v obchodě. Kupuji již jen normálně v obchodě, hlavně českou zeleninu. Ceny jsou vyšší oproti dovozové, avšak pořád se mi to vyplatí více než bedýnky. A i v obchodech se dá najít hezká zelenina - vařím příkrmy dle toho co je v obchodě čerstvé.

Vím, že jsem moc nepomohla, jen píši náhled na mou zkušenost jejich konkurence.

Příspěvek upraven 04.10.14 v 23:26

LadyTommy
Extra třída :D 14974 příspěvků 04.10.14 23:23

Objednavam pravidelne a nemuzu nic vytknout, vyborne produkty, komunikace, dodani na cas.

Hinata
Kecalka 236 příspěvků 04.10.14 23:29

@jezzz
Díky za názor :palec:
(Taky jen kojím tak té naší berušce nechci dávat jen tak něco) :D

LadyTommy
Extra třída :D 14974 příspěvků 04.10.14 23:30

Jeste dodam k tomu „horsi nez v obchode“, tata je zemedelec a mame od nej domaci brambory, kdyz jsem je rozdavala po kamaradech, tak se hodne zarazili tim, jak vypadaji, ze jsou od hliny a maji suky. Jenze prave kosmeticke vady jsou znamkou absence hnojeni, coz je dobre. V supermarketech je vse nalestene a stejne velke - vlivem chemie. Ze sveta bedynek treba prisly „oskliva“ jablicka, ale chutove vyborna. Tak se tim nenechat zmast jednou jsem brala i brambory a jelikoz tomu rozumim, tak mohu opravdu pochvalit.

My teda jime vse, takze se bedynka rychle zpracuje. Mají na vyber i samostatnou zeleninu a ovoce, takze nakoupim od vseho neco. Kupuju i mlecne produkty, maso, testoviny a zatim jsem ani jednou nelitovala. Navic do mailu chodi recepty, info o novinkach. Vse je takove pratelske. Mne to hodne vyhovuje.

jezzz
Závislačka 2726 příspěvků 04.10.14 23:41

@LadyTommy Horší než v obchodě jsem myslela jinak :-). Stalo se mi třeba, že jsem po dvou dnech našla na zelenině plíseň a vyhodila jsem ji.

Takové to leštěné ovoce a zeleninu, jak píšete nekupuji, to je samá chemie.

Avšak ta moje bedýnka byla to jiná firma než na kterou se ptá @Hinata .

Manžel zeleninu moc nejí, takže to bylo jen na mne. A ač je dcerce už šest měsíců, tak se v jídle pořád hlídám a některé věci z bedýnky mi byly k ničemu :-(. Brala jsem jen zeleninové, ovoce se dá sehnat naše v pohodě :-)

Tím nehaním bedýnky, jen se u nás nevyplatí. Na Vašem místě bych ji jednou objednala a uvidíte. Není nad osobní zkušenost:-)

jezzz
Závislačka 2726 příspěvků 04.10.14 23:46

@Hinata Jen doplnění - příkrmy dělám jen domácí, maso zeleninu a teď už i ovoce :-). Kvůli Malé jsem začala bedýnkovat no a pak jsem zjistila, že to jde pohodlně i bez bedýnek :-). Jen se více koukám po obchodě a podle toho vařím :-)

Vřele doporučuji třeba dýně Hokaido. Teď je jich všude plno, netrápí většinou miminkám bříška a chuťově je výborná :-). No a pak i batáty jsou moc dobré :-)

katty89
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 05.10.14 00:52

@Hinata Konkretne se svetem bedynem jsme byli vzdycky moc spokojeni. Zelenina, ovoce, maso, syry, testovina…vse perfektni. Bohuzel jsme se prestehovali a nezavazi nas. A pokud se pamatuju, meli v nabidce i „mimi bedynky“ pro prcky. My jsme si ale stejne sestavovali obsah bedynky sami, nejime totiz uplne vsechno, co bylo v nabidce na dane tydny. Kvalita i chut nepopsatelna ve srovnani se supermarkety.

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 05.10.14 06:54

My na svetbedynek objednáváme a jsem spokojená. Jen málokdy se stane, že je nějaký kousek ťuknutý, nebo brambor nepoužitelný. Bereme tu největší, ta vychází cenově nejlíp a aspoň pak musíme jíst zdravě, abychom to spotřebovali :-D

xreni
Extra třída :D 11408 příspěvků 05.10.14 08:20

Taky objednavame. A nemusis brat primo bedynku, staci si vybrat ovoce a zeleninu v sekci sestav si bedynku.maso je super, mlecne byly taky dobre. jednou jsem tam mela shnilou brokolici a to mi pak priste poslali novou.ja jsem spokojena..

poppaea
Závislačka 3326 příspěvků 05.10.14 09:22

Ahoj, my jsme odsud objednávali, teď přes léto ne, protože máme vlastní. Někdy mi přišlo, že to za ty peníze stojí, jindy ne :nevim:
Upřímně řečeno, nemám dobrou zkušenost s bramborami - skoro vždycky se musely hodně vykrajovat, a chuťově nebyly dobré, ani na vařené, na kaši, na saláty nebo na knedlíky :|
Tak teď váhám, jestli znovu začít objednávat :nevim:

Lama Lama
Hvězda diskuse 51102 příspěvků 3 inzeráty 05.10.14 12:32

Brala jsem od tud cca rok bedýnky.
vcelku spokojenost, brala jsem teda ty čeké, ne bio. Ty bio mi zas vadilo, že to není české, sezonní.
pro mě to byla hlavně supe zkušenost s tím, že se člověk naučil zpracovávat sezonní zeleninu a vyjel z toho věčného celoočního sterotypu - rajče, paprika, okurka.
spokojenost s odběem super - výborné jednání, bezva dohoda, rozvozový pán sympoaťák. Zelenina pěkná, právě mi přišlo až mc podezřele pěkná. Nakonec jsem právě dospěla po roce k tomu, že ten jejich systém nijak nedefinuje, co je to za zeleninu, co už je OK, co ne. Není to bo ) pokud nebereš bio). A podle mě jakýkoli takový systém velkého ozsahu - narazíšš na to, že buď produkce v takové míře musí být hnojená a nějak chemicky ošetřována. nebo to zkupuje ze spousta zdojů, ty biobedýnky to většinou berou ze zahraničí, přes další zprostředkovatele.
podle mě, pokud to chcš jen po dítě, to toho nepotřebuje tolik, nemusíš mít takový sortiment. Když přes známé seženeš na vesnici jednoho králíka nebo někde seženeš od zdroje kus biohovězího, uvaříš, naporcuješ do kostek na led, zamrazíš. to samý máš ted s ovocem - na vesnici má kdekdo přebytky jablek, švestek, hrušek… A pak už jen někde dokoupíš malé množství zeleniny v bioobchodě nebo supermarketu. nemyslím, že celonárodní velké bedýnkovací systémy budou mít v zimě jiné dodavatele, než supermarkety.
Nebo si sehnat nějaké biobedýnky na malé místní farmě.

taaneta
Nováček 4 příspěvky 28.01.15 21:42

Avokádo není žádná divná zelenina :),naopak, má rekordní počet vitamínů…moje ratolest ji papá od osmého měsíce a do dneška neměl ještě antibiotika a pouze dvakrát rýmičku. Byly mu dva roky. Určitě ne díky avokádu, ale tenhle multivitamín nám určitě pomohl.Svetbe­dynek.cz je perfektní po všech stránkách…zelenina a ovoce má normální velikost i barvu a dokonce i chuť:-D…jen je potřeba jí taky spotřebovat normálního tudíž reálného data;-)

taaneta
Nováček 4 příspěvky 28.01.15 21:48

Mimochodem batáty v supermarketech sou neustále plesnivé, bohužel. Miluju batáty, takže se po nich často pídím…vždycky se mezi nimi jeden plesnivý najde a tím pádem nemá cenu už dál vybírat…

LadyTommy
Extra třída :D 14974 příspěvků 29.01.15 00:56

@taaneta jen doplnim, ze avokado je ovoce :-) a souhlasim, ze je vyborne! Take ho hodne doma jime.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

Dominik Hašek pro Expres: Šikanovali mě, ale i já sám jsem dělal to stejné

Bývalá hokejová legenda, Dominik Hašek (54) od útlého věku žil jenom hokejem.... číst dále >