Svět se zbláznil, nebo jsem blázen já?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
160
13.1.22 10:57

Svět se zbláznil, nebo jsem blázen já?

Ahoj holky.
Mám pocit, že už mi asi hrabe. Snažíme se o miminko rok a půl, a zatím ani ťuk. Moje hlava si každý měsíc usmyslí, že vyprodukuje milion příznaků, že zrovna teď se to povedlo 😁 pořád je mi blbě, jsem nafoukla, jak když jsem v 5. měsíci atd.

Po milulém měsíci jsem si řekla, že už to fakt stačí! :zed: zakazuji si jakékoliv myšlenky na děti, nesleduji ovulaci, příznaky, jim co chci, běhám a cvičím kdy chci. :D konečně mi chvíli je o něco líp :palec:

ALE! Posledních 14 dní, je pořád někdo těhotnej, všichni to oznamuji, rodí se pořád v mém okolí děti a ještě jim dávají jména co se mi zrovna líbí :D… To je jako naschvál? Si ze mě už někdo dělá srandu asi nebo nevím :D vnímá to někdo třeba podobné?

Přidávám poznámku, nejsem šílenec ani psychopat 🙈 nezakazuju lidem mít děti, jsem šťastná, že ostatním se daří 🙂 jen mi vadí, že moje hlava na to pořád mysli :D

Příspěvek upraven 13.01.22 v 12:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
971
13.1.22 11:09

Myslím, že se na to snažíš tak moc nemyslet, že na to myslíš ještě víc. Tím pádem každou takovou informaci vypíchneš z té změti informací, které se na tebe denně valí, a přikládáš jí význam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
13.1.22 11:21

@Malineka i předtím mi takový informace dělaly problém a právě ještě větší… 🙈 Jen mi to přijde že mě asi někdo zkouší :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6755
13.1.22 11:24
@pen.tagram píše:
Ahoj holky.
Mám pocit, že už mi asi hrabe. Snažíme se o miminko rok a půl, a zatím ani ťuk. Moje hlava si každý měsíc usmyslí, že vyprodukuje milion příznaků, že zrovna teď se to povedlo 😁 pořád je mi blbě, jsem nafoukla, jak když jsem v 5. měsíci atd.

Po milulém měsíci jsem si řekla, že už to fakt stačí! :zed: zakazuji si jakékoliv myšlenky na děti, nesleduji ovulaci, příznaky, jim co chci, běhám a cvičím kdy chci. :D konečně mi chvíli je o něco líp :palec:

ALE! Posledních 14 dní, je pořád někdo těhotnej, všichni to oznamuji, rodí se pořád děti a ještě jim dávají jména co se mi zrovna líbí :pocitac: :D… To je jako naschvál? Si ze mě už někdo dělá srandu asi nebo nevím :D jak tohle zvládáte? Nemyslet na to? :lol:

Přečti si to po sobě a zjistíš, že blázen jsi ty.
Jakože někdo otěhotní a ono je to proti tvé vůli? Od doby 14dnu zpět mají všichni zakázáno plodit děti? Jakože jsi někam vyvěsila seznam jmen a ty se nesmí použít?

Nebo je to jen sranda a to co jsi napsala není myšleno vážně?

Myslím, že jsi adept na nějakou psychologickou pomoc, meditaci.
Zvaž to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
971
13.1.22 11:24

@pen.tagram rozhodně tě nikdo nezkouší. Prostě si to vědomě vytahuješ a vypichuješ. Takhle si akorát zaděláš na nějakou hádku s manželem než na dítě. Psychika je mocná.
Taky mě bolelo, když my chodili na IVF a kamarádka otěhotněla. Chtěli dát i stejné jméno, co jsem chtěla já. Ovšem nikdo nemá tak dokonalý život, jak si my myslíme. Oni mají zase jiné problémy a to je pro mě vždy dobré si uvědomit.
Tak jsme si prostě chvíli počkali, ale zase jsme měli (a máme) výhodu v jiných věcech, které jsou důležitější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38288
13.1.22 11:29
@pen.tagram píše:
Ahoj holky.

ALE! Posledních 14 dní, je pořád někdo těhotnej, všichni to oznamuji, rodí se pořád děti a ještě jim dávají jména co se mi zrovna líbí :pocitac: :D… To je jako naschvál? Si ze mě už někdo dělá srandu asi nebo nevím :D jak tohle zvládáte? Nemyslet na to? :lol:

Hoď se do klidu. Na jména nemáš monopol a těhotnět můžeš roky. Ne „jen 1,5“ roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
13.1.22 11:35

@Trojlístek
Dobrý… Asi jsme se špatně pochopili 😁
Jasně, že je krásný, že se to ostatním daří a já jim to strašně moc přeju ❤️ jen mi přijde vtipné, že ve chvíli kdy já právě přestávám tyhle věci řešit a zabývat se tím, tak se to jak naschvál objevuje všude ;)

@Malineka nevím proč bych si tím měla zadelat na hádku s manželem? Zajímavé… Já to nemyslím nějak zle… Spíš jsem třeba chtěla vědět, jestli to má někdo podobně… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
13.1.22 11:37

@Russet ahaaa… Já myslela, že si můžu jméno zamluvit a už ho nikdo jiný nemůže použít!… 😁 😁 😁 (vtip samozřejmě)

Dobrý… Asi to co jsem napsala, vyznělo jinak než jsem chtěla, tak promiňte :srdce: :P

A taky jsem zapomněla, že nemůžu chtít po někom slova útěchy 😁, protože každého víc baví do někoho rejpat! Čili si odpovím sama, ano svět se zbláznil 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7741
13.1.22 11:40
@pen.tagram píše:
@Trojlístek
Jasně, že je krásný, že se to ostatním daří a já jim to strašně moc přeju ❤️ jen mi přijde vtipné, že ve chvíli kdy já právě přestávám tyhle věci řešit a zabývat se tím, tak se to jak naschvál objevuje všude ;)@Malineka nevím proč bych si tím měla zadelat na hádku s manželem? Zajímavé… Já to nemyslím nějak zle… Spíš jsem třeba chtěla vědět, jestli to má někdo podobně… :D

Nemyslím, že se to najednou objevuje všude naschvál. Je to pořád stejný jako před 14ti dny, před měsícem apod. Jen ty to víc vnímáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
13.1.22 11:43

@Malineka jinak děkuji za tvá slova.. Máš pravdu ;) každý má své problémy, jen každý jiné

@Levandulina možné to také je, nebo je to jen prostě shoda náhod 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
13.1.22 11:45

Pokud je to nadsázka, tak máš prostě jen pocit, že „se svět zbláznil“ a docela dobrý nadhled.

pokud to myslíš vážně, vyhledej pomoc… a fakt nemám na mysli CAR…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
13.1.22 11:51

@azaleila nezakazuju lidem mít děti.. Opravdu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6755
13.1.22 11:53
@pen.tagram píše:
@Trojlístek
Jasně, že je krásný, že se to ostatním daří a já jim to strašně moc přeju ❤️ jen mi přijde vtipné, že ve chvíli kdy já právě přestávám tyhle věci řešit a zabývat se tím, tak se to jak naschvál objevuje všude ;)@Malineka nevím proč bych si tím měla zadelat na hádku s manželem? Zajímavé… Já to nemyslím nějak zle… Spíš jsem třeba chtěla vědět, jestli to má někdo podobně… :D

Tak je to nadsázka nebo není? Protože pokud není, tak to co píšeš ve smyslu „přestávám se tím zabývat“ postrádá logiku.
Pokud je to nadsázka, tak spíš takové zoufalé volání o pomoc mi to přijde.
Psychika ti lítá nahoru dolů a to dobré věci nepřispěje.
Nechtela bych se cítit jako ty, sice mám zkušenost s dlouhou cestou za dětma (první 6 let, druhé 4 roky), ale tyhle pocity jsem neměla. Asi nejsem tak sebestředná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
13.1.22 11:55
@pen.tagram píše:
@azaleila nezakazuju lidem mít děti.. Opravdu :D

to si nemyslím, spíš ten pocit, že ja mají Tobě naschvál je alarmující…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
13.1.22 12:02

Ahoj, já tě chápu, i když zrovna já prožívám spíš opak toho co ty.. rozepisovat to tu nebudu, už jsem se tu na emiminu vypsala víc než dost :D Nezažívám to co ty, ale můžu ti dát aspoň pohled z druhé strany - ono to s dětmi není vždycky až tak růžové jak se zdá z fotek a návštěv. Je to obrovská změna a každý ji samozřejmě prožívá jinak, ale najednou už ti budou život řídit potřeby někoho jiného.. takže bych pokračovala v tom co děláš - nemysli na to (protože když si dá člověk nějaký cíl, žene se většinou za tím aby ho dosáhl a přestane žít přítomností), užívej si toho, že si můžeš dělat co chceš a opravdu zkus dělat všechno co chceš. Zaplň si život tak aby ses cítila spokojená a ono jednou až to přijde tak to pro tebe bude příjemný “bonus” k tomu co už máš a budeš připravenější než my, co jsme k tomu přišli “zadarmo”. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat