Světlá skvrnka na kůži u konečníku - v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 21:54
Svetla skvrnka na kuzi u konecniku

Ahojky. Chci se zeptat, zda jste se nekdo nesetkal s necim podobnym? Jsem tehotna a dneska pri holeni genitalii za pomoci zrcatka jsem si vsimla, ze mam vzadu na hrazi (spis az u konecniku) svetlou skvrnu. Vypada to jakoby odsud zmizel pigment nebo jak to popsat :mrgreen: Myslite, ze to muze byt dusledek nejakych hormonalnich zmen nebo tak? Nepali to, nesvedi…nic. Jen to esteticky vypada blbe :D Dekuji za Vase postrehy :kytka:

Reakce:
pannda
Kelišová 6843 příspěvků 33 inzerátů 15.04.19 22:21

Esteticky to vypadá blbě… :mrgreen: asi bych řešila bílou skvrnu na obličeji než skvrnu na říti :mrgreen:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 22:23

@pannda No… me uplne nejde o to se toho zbavit z duvodu te estetiky, ale spis jestli to neni neco horsiho, nez jak to vypada :)

Sue2008
Kecalka 300 příspěvků 15.04.19 22:34

Dceri zustala v oblasti konecniku jizva po nestovici :nevim: nejspis to bude neco takoveho

Bangu
Nováček 7 příspěvků 16.04.19 02:34

Může to být vitiligo. Uvidíš, jestli se to bude rozšiřovat. Postihuje to tahle místa. Může a nemusí se to rozšířit. Samozřejmě to může být jen lokální skvrna vlivem těhu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 05:22

Souhlasím s možností vitiliga. Je to autoimunitní onemocnění a rozjíždí se prý častěji u těhotných (tohle jsem slyšela před třiceti lety, když se to objevilo u těhotné příbuzné).
Syn to má viti také a také prvně se mu začalo dělat u konečníku a šourku.

Váš příspěvek
Reklama