Světlá stolice po střevní viróze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 18:44
Světlá stolice po viróze

Ahoj holky, syn 17 měsíců prodělal střevní virozu, hlavně zvracel a byl dehydratovany. Mel lehce zvýšené jaterní testy. Příští týden jdeme na kontrolní odběr. Podotýkám, že střevní virozu jsme od něj chytli všichni. Už je 2 dny relativně v pohodě, akorát moc nechce jíst. Ale dnes měl takovou světlou stolici, takovou světle žlutou. Dr říkala ze to chce čas, než se játra zase dostanou do normálu. Má někdo podobnou zkušenost? S jidlem pořád bojuje. Sní akorát tak banán, rohlík, kukuřičné krupky, pije bezlaktozove mléko, čaje. Moč nemá tmavou… Je veselý i energie má dost :D děkuji za každou zkušenost.

Přečtěte si článek: Stolice kojence, rozdíl mezi kojeným a nekojeným

Reakce:
7.straka
Kecalka 365 příspěvků 08.12.18 18:48

Naše starší měla taky světlou stolici, do žluta, když nic pořádnýho nesnědla a jen pila mlíko. Prostě se ten bobek nemá z čeho obarvit. Řekni to při odběru doktorce, pokud tě to hodně zneklidňuje, můžeš dr. v pondělí zavolat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 18:50

@7.straka děkuji. Určitě mám v plánu v pondělí doktorce zavolat.

7.straka
Kecalka 365 příspěvků 08.12.18 18:58
@Anonymní píše:
@7.straka děkuji. Určitě mám v plánu v pondělí doktorce zavolat.

Není zač.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 19:09

Naši mají hodně světle žlutou až šedo-bílou často - zejména při bolestech břicha.
Inko, jsou už velcí

Janli
Kelišová 6880 příspěvků 08.12.18 19:27

Taky jsme si tím prošli tento týden :mrgreen: . Chytili jsme to celá rodinka naráz, každej si zvracel ve svým koutečku, jen batole, kde ho to zrovna chytlo. Světlou stolici mají obě děti, pomalu se to obarvuje do původního odstínu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 19:38

@Janli děkuji za odpověď. :kytka: doufám že se to pomalu vrátí k normálu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 10:59

U nás to bylo podobné, zvracení, průjem, pak 2 dny normální stolice a potom taková světlá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >