Světlá vyrážka do pruhu na břiše

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
luli-sek
Povídálka 26 příspěvků 12.01.19 22:56
Svetla vyrážka do pruhu na břiše

Ahojky holky.Mam malý dotaz. U syna sem si dnes všimla vyrážky na břiše. Nevím jak dlouho ji má, protože není na první pohled moc vidět jen na hodně dobrém světle. Vůbec nevím co je to za vyrážku. Nevite některá? Má to jen na břiše ve tvaru pruhu. Nesvedi ho, nepálí nic. Nevim zda to něčím zkusit namazat nebo nechat zda zmizí a nebo letět k dětské doktorce nebo rovnou na kožní? Prikladam fotku. Musela sem to nasvitit baterkou z určitého úhlu aby to bylo trochu vidět. Za každou informaci předem děkuji :hug:

Reakce:
Russet
Extra třída :D 13975 příspěvků 12.01.19 23:02

To je jak staré dítě? 8o

luli-sek
Povídálka 26 příspěvků 12.01.19 23:07

@Russet je mu 5 let.

Russet
Extra třída :D 13975 příspěvků 12.01.19 23:09
@luli-sek píše:
@Russet je mu 5 let.

No, já mám čtyleťáka a takhle teda nevypadá :nevim: Jestli ho to nesvědí, nemazala bych. Ale na kožní bych šla. Mně to připadá na fotce jak chlap 8o

luli-sek
Povídálka 26 příspěvků 12.01.19 23:11

@Russet jak to ? :grin: Ona ta fotka zkresluje .Je z divného úhlu aby byla vidět ta vyrážka tak možná proto :smiley:

bublinek
Kelišová 5341 příspěvků 12.01.19 23:17

Nebudu komentovat foto, ale do pruhu jsem měla pásový opar, bylo mi asi 13 let.

Russet
Extra třída :D 13975 příspěvků 12.01.19 23:36
@bublinek píše:
Nebudu komentovat foto, ale do pruhu jsem měla pásový opar, bylo mi asi 13 let.

Ten ale bolí, ne?

luli-sek
Povídálka 26 příspěvků 13.01.19 13:00

No uvidíme.Pokud mu to do pár dnů nezmizi poletím s ním na kožní.Kazdopadne děkuji za odpovědi :)

bublinek
Kelišová 5341 příspěvků 13.01.19 13:12
@Russet píše:
Ten ale bolí, ne?

Jo, celkem dost.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >