Světle červené špinění, můžu být i přesto těhotná?

Anonymní
15.10.19 21:51

Světle červené špinění, můžu být i přesto těhotná?

Zdravím všechny maminky, snažilky.
Mám cyklus po cca 28-30 dnech. Včera jsem měla 1.den zpoždění (31DC), dělala jsem si test a vyšel mi slabý duch (po zaschnutí zmizel) a dneska jsem začala slabounce špinit jako na začátku menstruace ale krev byla nejdříve do hněda a teď je spíše svetlounce červená. Myslíte že i přesto bych mohla být eventuelně těhotná? (Pokud se mi teda nejrozjede menstruace později). S manželem se snažíme přes půl roku a už začínám být zoufalá. :( (Jinak mám celkem natekla prsa a bolest v podbřišku) Jinak mám LF vždy +-10 dní. Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
197
15.10.19 21:53

No spíš to vypadá na to, že se rozjíždí MS. Já to tak měla vždy, že nejdřív špinění, pak světlá krev a pak klasika. Taky jsem ale vždy doufala, že i přesto… uvidíš sama, musíš holt počkat. :( :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14014
15.10.19 21:56
@Shinky90 píše:
No spíš to vypadá na to, že se rozjíždí MS. Já to tak měla vždy, že nejdřív špinění, pak světlá krev a pak klasika. Taky jsem ale vždy doufala, že i přesto… uvidíš sama, musíš holt počkat. :( :kytka:

Souhlas, mívám to stejně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
15.10.19 21:56

Samozřejmě mohla, jsou i případy kdy těhotná menstruuje, počkej až “menstruace” skončí a udělej další test, neraduj se předem, ať nejsi zklamaná, s přítelem se snažíme taky, tak držím palce ať máš štěstí :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
15.10.19 21:58
@Shinky90 píše:
No spíš to vypadá na to, že se rozjíždí MS. Já to tak měla vždy, že nejdřív špinění, pak světlá krev a pak klasika. Taky jsem ale vždy doufala, že i přesto… uvidíš sama, musíš holt počkat. :( :kytka:

Mě se to tedy stává taky, ale každý to má jinak, chce to udělat další test :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.19 22:19

Děkuju za názory, asi to nevyšlo no ;) Hodně štěstí Vám všem. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
3095
16.10.19 04:26

Tak ja lehce zaspinila a tehotna jsem byla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
16.10.19 13:31

Zdravim vas vsechny.Mam dotaz ohledne spineni.Uz druhy mesic po ms asi tak 2-3 dny spinim svetle hneda barva trva to 2 dny a pak dobre.Muze to byt k ovulaci? Nikdy pred tim jsem to nemela. A o miminko se snazime :) Dekuji a hezky den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat