Světle hnědá barva na vlasy

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dement231
Kecalka 107 příspěvků 25.12.16 14:55
Světle hnědá barva na vlasy

Ahoj potřebuji poradit. Asi před měsícem jsem si zesvětlovala vlasy z tmavší hnědé a teď to mám takové nazrzlé, místy blond. Chtěla bych mít krásně světle hnědou barvu, ale nevím, která barva mi tak opravdu chytne. Přidávám fotku barvy, která by se mi moc líbila. Nemáte někdo zkušenosti s nějakou takovou barvou? A nebo, která barva od jaké značky mi chytne opravdu tak, jak je na obrázku? Nerada bych si koupila světle hnědou a pak to měla zase tmavé :/
Moc děkuji za tipy :)

Reakce:

Uživatel je onlinePipet
Generální žvanilka 24116 příspěvků 25.12.16 15:08

Nehledej světle hnědou, ale tmavě plavou :nevim:
Ovšem pokud máš v plánu určitý barevný odstín, asi bych to nepatlala doma barvou z drogerky, že :think:

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 25.12.16 15:18

Podle mě je to tm. blond, ne hnědá, možná s melíry. Určitě s fotkou ke kadeřnici. Barvu namíchá. Doma toho těžko dosáhneš.

Julipek
Kecalka 130 příspěvků 25.12.16 15:28

Hnědé barvičky jsou hrozně zrádné.. vždy jsem si kupovala o odstín světlejší, abych měla požadovaný odstín..
Na tvém místě bych si zašla ke kadeřnici.. nejvíc sedí ty vzorky, které jsou přímo na pramech vlasů, z fotky to moc poznat nejde..

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5592 příspěvků 25.12.16 18:23

Taky bych sla ke kadernici, na vlasy co sou odbarvovany a ne vsude stejny to chytne flekaty, navic barvy z drogerii chytaj tmavsi, segra si koupila profi barvu a ta zas chytla svetlejsi. A kdyz uz kupovat tmavsi blond a ne hnedou ta na prvnim obrazku neni hneda…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >