Světle hnědý výtok v 1. trimestru těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 17:00
Světle hnědý výtok v 1. trimestru těhotenství

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat, zda některá nemáte zkušenost a jak to dopadlo. :kytka:
Dnes jsem v 6+5tt a už týden mám lehce světle hnědý výtok, který je občas jen trochu na toaletním papíře nebo ho zpozoruji, když se myji. Včera jsem byla na gynekologii, sdělila mu svůj problém a lékař mi provedl jen ultrazvuk, kde bylo vše v pořádku a miminko mělo i srdíčko. Nepředepsal mi léky, nic. :nevim: S manželem už jednu dceru máme a i toto miminko si strašně moc přejeme :srdce: Mám ale trochu obavy. Nemá některá z vás také zkušenost se světle hnědými výtokem v těhotenství a dopadlo to dobře? Případně se nevydařilo?
Již týden beru rakytníkový sirup, který obsahuje vitamín C, ale zatím výtok nezmizel.
Moc děkuji za odpovědi a omlouvám se za anonym (intimní téma) :hug:

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6870 příspěvků 08.01.19 17:21

Je to buď a nebo. Léky na udržení jsi u k ničemu, pokud to není zdravé těhotenství. A zkušenosti ostatních ti nijak nepomuzou.

lovean
Závislačka 2556 příspěvků 08.01.19 17:35

Ano přesně člověk takhle nemůže vědět ale pokud bylo na utz vše ok tak snad to ok bude dobré já u druhého syna i krvácela a vše bylo v pořádku měla jsem hematom ale malý byl ok nemusí to nic znamenat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 17:35

@lachtanice86 Děkuji, máte pravdu. :hug: Necháme to osudu. Někdy to vyjde, někdy bohužel. Tak budeme doufat :srdce:

Lorelay.cz
Povídálka 41 příspěvků 09.01.19 17:47

Ahoj jsem v 8+4 TT a už se mě takový výtok drží asi 14 dní (s přestávkami). Já už v různých článcích a diskusích četla že některé maminky špinily či slabě krvácely a vše bylo v pořádku. Takže se nestresuji. Pokud to není opravdové krvácení tak to neřeším :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 21:48

@Lorelay.cz Děkuji za odpověď :hug: Budu doufat, že to nic nebude a nechám to osudu :hug: Přeji Vám lehký průběh těhotenství a zdravé miminko :srdce: Za pár měsíců tu snad budou s námi :dance: :srdce: :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >