Světle hnědý výtok v 1. trimestru těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 17:00
Světle hnědý výtok v 1. trimestru těhotenství

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat, zda některá nemáte zkušenost a jak to dopadlo. :kytka:
Dnes jsem v 6+5tt a už týden mám lehce světle hnědý výtok, který je občas jen trochu na toaletním papíře nebo ho zpozoruji, když se myji. Včera jsem byla na gynekologii, sdělila mu svůj problém a lékař mi provedl jen ultrazvuk, kde bylo vše v pořádku a miminko mělo i srdíčko. Nepředepsal mi léky, nic. :nevim: S manželem už jednu dceru máme a i toto miminko si strašně moc přejeme :srdce: Mám ale trochu obavy. Nemá některá z vás také zkušenost se světle hnědými výtokem v těhotenství a dopadlo to dobře? Případně se nevydařilo?
Již týden beru rakytníkový sirup, který obsahuje vitamín C, ale zatím výtok nezmizel.
Moc děkuji za odpovědi a omlouvám se za anonym (intimní téma) :hug:

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8331 příspěvků 08.01.19 17:21

Je to buď a nebo. Léky na udržení jsi u k ničemu, pokud to není zdravé těhotenství. A zkušenosti ostatních ti nijak nepomuzou.

lovean
Závislačka 2600 příspěvků 08.01.19 17:35

Ano přesně člověk takhle nemůže vědět ale pokud bylo na utz vše ok tak snad to ok bude dobré já u druhého syna i krvácela a vše bylo v pořádku měla jsem hematom ale malý byl ok nemusí to nic znamenat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 17:35

@lachtanice86 Děkuji, máte pravdu. :hug: Necháme to osudu. Někdy to vyjde, někdy bohužel. Tak budeme doufat :srdce:

Lorelay.cz
Stálice 56 příspěvků 09.01.19 17:47

Ahoj jsem v 8+4 TT a už se mě takový výtok drží asi 14 dní (s přestávkami). Já už v různých článcích a diskusích četla že některé maminky špinily či slabě krvácely a vše bylo v pořádku. Takže se nestresuji. Pokud to není opravdové krvácení tak to neřeším :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 21:48

@Lorelay.cz Děkuji za odpověď :hug: Budu doufat, že to nic nebude a nechám to osudu :hug: Přeji Vám lehký průběh těhotenství a zdravé miminko :srdce: Za pár měsíců tu snad budou s námi :dance: :srdce: :hug:

Lorelay.cz
Stálice 56 příspěvků 17.01.19 19:17

@Anonymní Ahoj tak jak to s vámi vypadá. U mě to bohužel dobře nedopadlo. Bohužel to bylo ZP. Snad vy jste na tom lépe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 21:03

@Lorelay.cz Tak to mě moc mrzí :( Za nedlouho se určitě zadaří znovu a dobře to dopadne :hug: Já celou dobu slabě špinila a v pondělí jsem začala špinit a trochu více krvácet, že jsem si myslela, že je konec. Jela jsem tedy k lékaři, udělal mi ultrazvuk a vyšetřil a řekl, že je vše v naprostém pořádku. Miminko odpovídá a bije mu srdíčko. I při vyšetření žádný problém neviděl. Předepsal mi Cyclo 3 Fort a dnes zatím nešpiním, tak snad už to přestalo. Doufám, že zase nezačne :andel: Dnes bych měla končit 8 týden, tak doufám, že miminko bude v pořádku. Na kontrolu, pokud bude vše v pořádku mám jít až 28.1. :hug: Jinak mám nařízený klid. Doma mám ale 11kilovou, rok a půl starou dceruškou, tak je to těžší. Zjistila jsem ale, že když ji nenosím, tak téměř nešpiním. Necháme to osudu, jak to dopadne. :kytka:
Držím vám palečky v novém snažení, ať je to co nejdříve a vše v pořádku :srdce:

Lorelay.cz
Stálice 56 příspěvků 17.01.19 21:12

Jsem ráda že je u vás vše v pořádku. Držím palce ať to tak i zůstane. :palec: :palec: :palec: :palec: Nám se snad také brzy zadaří :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 21:27

@Lorelay.cz Moc vám držím palečky. :hug: Je lépe, když miminko odejde samo, než aby se narodilo postižené nebo života neschopné :( Jsem s tím také smířená, že jestliže to nevyjde, tak to má svůj důvod a vím, že i my nemáme vyhráno. Je to buď a nebo. Člověk ale stále doufá :hug:

Váš příspěvek
Reklama