Světle růžový výtok s příměsí krve 6tt

Anonymní
25.12.20 17:36

Světle růžový výtok s příměsí krve 6tt

Ahoj holky… dnes jsem 6+2tt, dnes ráno jsem měla na intimce kolecko růžového vytoku. Utřela jsem se a byli tam malé kousky krve.. během dne (cca asi 5 hodin) zase růžový výtok, mě přijde, že je s příměsí krve…
nemám bolesti, jen nevolnost, ale to už má pár dní, takovou tu typicky těhotenskou…prosim, mam se bat nebo jet na pohotovost??? Vzhledem k tomu ze jsem svatky a doba covidu, tak se bojim, aby me nekde vzali… prvni kontrolu mam mit první týden v lednu… :,( :,( :,( uz mam za sebou jedno spatne tehotenstvi… jsem strasne vystrasena

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15253
25.12.20 17:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky… dnes jsem 6+2tt, dnes ráno jsem měla na intimce kolecko růžového vytoku. Utřela jsem se a byli tam malé kousky krve.. během dne (cca asi 5 hodin) zase růžový výtok, mě přijde, že je s příměsí krve…
nemám bolesti, jen nevolnost, ale to už má pár dní, takovou tu typicky těhotenskou…prosim, mam se bat nebo jet na pohotovost??? Vzhledem k tomu ze jsem svatky a doba covidu, tak se bojim, aby me nekde vzali… prvni kontrolu mam mit první týden v lednu… :,( :,( :,( uz mam za sebou jedno spatne tehotenstvi… jsem strasne vystrasena

Začátek je bud a nebo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
25.12.20 18:01

Bohužel i kdyby to bylo nahnuté, tak vám nikdo moc nepomůže. Je to opravdu 50:50 ten začátek. Tak se zkuste hodit do klidu (stres dělá hrozně moc) a snad to bude v pořádku. Hodně štěstí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.20 19:01

Já bych třeba po svých zkušenostech jela.
Daji nějaké léky na udržení - někdo tomu věří, někdo ne. Já díky nim donosila dvě deticky. :)

• Citovat
  • Nahlásit
15253
25.12.20 19:51
@Anonymní píše:
Já bych třeba po svých zkušenostech jela.
Daji nějaké léky na udržení - někdo tomu věří, někdo ne. Já díky nim donosila dvě deticky. :)

No ale záleží jaký je problém. Pokud v hormonech leky mohou pomoci, pokud je problém v embryu tak nepomůže nic. A to říkám jako někdo kdo byl těhotny 6× a mam jen jedno dítě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.20 09:04

@lachtanice86
Chápu. Taky jsem byla víckrát a deti jen dvě. Ale proste za mě to za pokus stojí.
Teď už posledního to vypadalo na potrat - protože embryo už bylo takové oplostele a nakonec jsme to zvládli.

• Citovat
  • Nahlásit
1
2.1.21 15:38

Ahoj, ja to měla podobne a na pohotovost jela. 2× behem dvou tydnu.😁
Ale ja to tehotenstvi mam takove vselijake, vubec neodpovida tt od posledni ms.
No poprve tam byl mlady doktor ignorant, ktery mi rekl jak nekteri pisi, je to bud a nebo… Po vikendu jsem okamzite volala dr. Ten me zkontroloval a napsal Utrogestan a naridil klidovy rezim.
Po tydnu, 23.12., jsem opet jela na pohotovost se spinenim a s jakoby cuckama krve.
To uz jsem byla v cca 6 tt, doktor tam byl jiny a komunikoval semnou uplne jinak. Videl uz i naznak srdicka a rekl, ze pokud nebudu krvacet a spinit minimálně dva dny, tak plasim zbytecne.Pred Silvestrem jsem rano opet zaregistrovala ruzovy az na cervenaly (vytok?), ktery sel postupne do hneda a pak zmizel.
Nikdy to nebylo na vlozku, vzdy jsem to mela jen po male pri utreni. V pondeli jdu ke svemu gynekologovi aby těhotenství doufam potvrdil.
Tobe budu drzet palecky a dej vedet jak jsi dopadla. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat