Světlo na First Bike

5240
14.12.19 18:37

Svetlo na Fist Bike

Ahoj maminky,
syn si k Vanocum strasne preje svetlo na First Bike, ale nikde jsem nic pouzitelneho nenasla. Neresili jste to nekdo?
Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4697
14.12.19 18:54

@Limi123 jakékoliv světlo na kolo ne? Proč v tom hledat záhadu? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5240
14.12.19 18:57
@AstraG píše:
@Limi123 jakékoliv světlo na kolo ne? Proč v tom hledat záhadu? ;)

Protoze na kolo se dava na tu stredovou tyc riditek a ta je na to u FB moc tlusta (siroka cca 10 cm).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2867
14.12.19 19:22

@Limi123 v decathlonu jsem koupila obyc svetlo na kolo. 80,– zadni+predni. Je to na pasky, ktery jsou dost dlouhy, jsou tam u kazdeho svetla 2 pasky, muzes pouzit 1nebo 2 a do sebe provliknout, takze mas dlouhy pasek = daj se upevnit krasne kamkoliv, poridila jsem to same i pro chlapa kdyz chodi behat. Ma to na ruce.
Takze 10cm silny ram, bez problemu. Nebo staci proste koupit jakykoliv svetlo a proste koupit za 10kc suchej zip, pak to na kolo pridelas a vezmes si miri jakou potrebujes. Kazdy svetlo ma oko nebo nakej uchyt, kterym ten suchac provliknes prece. Ja myslim, ze na tohle staci selskej rozum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2867
14.12.19 19:23

A hlavne muzes mit svetlo i na riditkach, vzdyt to vyjde na stejno :zed: na nasich kolem mame taky svetlo na riditkach

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5240
14.12.19 19:50
@Micaella22 píše:
A hlavne muzes mit svetlo i na riditkach, vzdyt to vyjde na stejno :zed: na nasich kolem mame taky svetlo na riditkach

Za Decathlon diky. Na riditka uz se nam nevejde, je tam brzda a zvonek. Varianta se suchym zipem mi prijde, ze nebude mozne rozumne uchytit ten suchy zip na svetlo. Za tip na Decathlon dekuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24638
15.12.19 10:30

@Limi123 Deti maji na kola blikacky z lidli, upevnuji se na gumicku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat