Světlý výtok a pocit neustálé vlhkosti

Anonymní
20.2.21 16:19

Světlý výtok a pocit neustálé vlhkosti

Ahoj, chtěla bych se Vás na něco zeptat. Třeba jste se s tím některá setkala. Měli jsme s přítelem 14.2. nechráněný sex, ale přítel ho vytáhl o hodně dříve a pak se udělal mimo mě. 15.2. jsem měla dle kalendáře ovulaci a 17.2. jsme měli nechráněný sex znovu, ale to ho vytáhl na poslední chvíli a hned se udělal. Od 18.2 mám světlý výtok a přijdu si taková jakoby pořád hodně vlhká. Od 19.2. mě začalo pobolívat v podbřišku a bolí to až do třísel. Nemůžou to být známky začátku těhotenství? Předem děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10647
20.2.21 16:30

To je tou ovulaci, ne tehotenstvim 🤗 tehotenstvi by se fakt behem par dnu neprojevilo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
565
20.2.21 17:12

Přesně tak, ta vlhkost je obvykle příznakem blížící se nebo probíhající ovulace. I pobolívání v podbřišku k tomu může být. V těhotenství je sice výtok taky, ale až o dost později.

To, že sis ovulaci spočítala v kalendáři na 15. 2. nic neznamená, často nepřichází každý měsíc ve stejný den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12706
20.2.21 18:28

No ale těhotné být můžeš, to víš. To zjistíš o něco později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
793
20.2.21 19:00

Mít nechráněný sex těsně před a po ovulaci, to tu za chvíli budeme číst
Jsem těhotná co mám dělat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
20.2.21 22:59

Upřímně já jsem s partnerem praktikovala přes 2 roky přerušovanou soulož (sex průměrně 1× denně) a nikdy jsem neotěhotněla (neříkám, že se to nemůže stát, píšu svoji zkušenost) a na konci listopadu jsme si řekli, že by jsme se chtěli začít snažit. Uběhl prosinec a v lednu pozitivní test. ;)

Takže pokud ho vždy stačil včas vytáhnout, tak si myslím, že je malá pravděpodobnost otěhotnění. Navíc příznaky před menstruací jsou podle mě hodně vsugerované. Hlavně nebuď ve stresu, nebo se ti MS zpozdí z důvodu stresu a ne těhotenství :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat