Svetr kratší asi crop - s trikem, košilí?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.10.21 12:09

svetr kratší asi croop s trikem košili

Obbjednala jsem si svetr.ale bohužel nevědomě neni klasicky. nybrž má byt asi ten kratší croop top.kdy je vidět břicho, protože rukávy mi sedi a velikost jsem vzala radši větší. Už ho asi nemůžu vrátit, originalni obal jsem vyhodilal a fakturu nemám. Je tedy upnutějsi, tak nevim zda bych si případně mohla poid něho vzit košili. nebo delší tričko. abych ho unosila. Nejsem už nejmladší a trošku špeky na bocích mám, tak si netroufnu ho nosit jen tak.Jde o to..aby to s tim delším trikem nevypadalo blbě.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26450
29.10.21 12:27

Ja ho nosím přes jednobarevné tričko a mám k tomu kalhoty s vysokým pasem. Nevím jak se to má nosit, dostala sem ho od ségry :D ale nebudu nosit svetr a k tomu celé hole břicho :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1304
29.10.21 12:31

Můžeš zkusit kalhoty s vysokým pasem. Pokud ten svetr není ultra krátký, tak by nic moc koukat nemuselo.

Tričko nebo košile pod to by asi taky šla, ale samozřejmě záleží na konkrétních kouscích, aby se netloukly. To, co půjde pod, bych dala co nejmíň nápadné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
29.10.21 13:08

Kalhoty s vysokým pasem to jistí :* :* :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
404
29.10.21 13:21

Co ho prodat?
Kalhoty s vysokým pásem a crop svetr jsou vyloženě pro štíhlé.
A upřímně - odhalené břicho mi přijde u svetru/trika ok tak v 15 letech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.21 12:42

svetr kratší asi croop

Nakonec se mi povedlo svetr vrátit. Podle mě ani neměl byt croop.na fotce vypadal jako klasicky do pasu. Kupovala jsem přes fotcool a už sem v minulosti musela měnit kalhoty. přestože jsem si vzala o velikosti větší byly mi malé.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat