Reklama

Na pračce svití F02 Fagor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivulineček
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 27.04.18 21:21
Sviti F02 Fagor

Děvčata, na pračce najednou chyba F02, a ted rozlisuju programy…
Na 50 st.mi zustane avivaz v zasobniku, na 30 zustane nevyzdimane pradlo a na 40 funguje dobre.
Bohuzel manual uz nemam a nemuzu nikde stahnout.
Zkousela jsem pracku vycistit sajrajtem do pracky, ma to spodni filtr, ale ten nevim, jak se cisti…
Dekuji!!!

Reklama

Reakce:

Eridana
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 27.04.18 21:33

Na netu píšou o chybě F02 toto:

F02 - Vada vypouštění - Vypouštěcí čerpadlo aktivováno 6inut, ale presostat nezaznamená vyprázdnění pračky
F02 Signalizuje také přímo vadu čerpadla. Uvolněné nebo odpojené vodiče / přerušené vinutí čerpadla…

No, je to krkolomný popis z netu, ale může to být v čerpadle, nebo je někde něco něčím ucpané a pračka pořádně nevypustí vodu. To, že zůstala aviváž v zásobníku, může znamenat, že neproběhl celý program? Moc neporadím, pračku mám jinou a často mi nevypouští vodu, protože je někde něco ucpané :nevim:

ivulineček
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 27.04.18 22:17

@Eridana dekuju,zkusim nejak zjistit ten spodni filtr :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama