Na pračce svití F02 Fagor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivulineček
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 27.04.18 21:21
Sviti F02 Fagor

Děvčata, na pračce najednou chyba F02, a ted rozlisuju programy…
Na 50 st.mi zustane avivaz v zasobniku, na 30 zustane nevyzdimane pradlo a na 40 funguje dobre.
Bohuzel manual uz nemam a nemuzu nikde stahnout.
Zkousela jsem pracku vycistit sajrajtem do pracky, ma to spodni filtr, ale ten nevim, jak se cisti…
Dekuji!!!

Reklama

Reakce:

Eridana
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 27.04.18 21:33

Na netu píšou o chybě F02 toto:

F02 - Vada vypouštění - Vypouštěcí čerpadlo aktivováno 6inut, ale presostat nezaznamená vyprázdnění pračky
F02 Signalizuje také přímo vadu čerpadla. Uvolněné nebo odpojené vodiče / přerušené vinutí čerpadla…

No, je to krkolomný popis z netu, ale může to být v čerpadle, nebo je někde něco něčím ucpané a pračka pořádně nevypustí vodu. To, že zůstala aviváž v zásobníku, může znamenat, že neproběhl celý program? Moc neporadím, pračku mám jinou a často mi nevypouští vodu, protože je někde něco ucpané :nevim:

ivulineček
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 27.04.18 22:17

@Eridana dekuju,zkusim nejak zjistit ten spodni filtr :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama