Svlékání u gynekologa

Anonymní
5.3.21 20:48

Svlékání u gynekologa

Měla bych se u gynekologa svléct v kabinkách, kde se čeká po rozhovoru se sestrou? Očekává se po mě, že přijdu do ordinace rovnou polonahá, i když mi nikdo nic neřekl?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1160
5.3.21 20:50
@Anonymní píše:
Měla bych se u gynekologa svléct v kabinkách, kde se čeká po rozhovoru se sestrou? Očekává se po mě, že přijdu do ordinace rovnou polonahá, i když mi nikdo nic neřekl?

Tak samozrejme, od toho tam ty kabinky jsou :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14127
5.3.21 20:55

Zeptej se sestry, jak to u nich chodi. Ja se treba v kabince pred vstupem do ordinace svleknu do sukne na ostro a pri vysetreni jen vyhrnu sukni :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3567
5.3.21 20:57

Pravděpodobně ano, ale zeptala bych se sestry. U kazdyho doktora muzou byt jine zvyklosti.. A sla bych preventivne v sukni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57745
5.3.21 20:57

Jak polonahá??
Sukni, nebo šaty, pak jen vyskocis na kozu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5262
5.3.21 20:59

Zeptej se. Já se minule u jiného doktora taky ptala :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8941
5.3.21 21:05
@Anonymní píše:

Spodní prádlo si sundávání než vylezu na kozu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
5.3.21 21:11

Chodím v šatech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
223
5.3.21 21:12
@Anonymní píše:

Ne, u nás jdu k doktorce a napřed si s ní popovídám a pak mě pošle do kobinky, kde si odložím. Nechám tam kalhoty i kalhotky a jdu, pak se zas hned jdu obléknout. Ale tričko mi rozhodně nekončí u pupíku :) Myslim, že je dobré se zeptat předem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
5.3.21 21:29

U mého bývalého gynekologa se to předpokládalo. A přišlo mi hrozné nedůstojné se bavit s doktorem v kalhotkách a tricku (odmítám v kabelech tahat sukni, když ji nemam přímo na sobě). Teď když jsem gynekologa změnila, tak jsem hledala tak, aby rozhovor proběhl v obleceni, pak svléknout, vyšetření, obléknout a opět rozhovor v plném obleceni. Myslím, ze u praktika se taky dopředu nevyslikam do půl těla, abych pak náhodou nezdrzovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1196
5.3.21 21:31

Je dobré se zeptat u sestry. Vystřídala jsem 3 gynekologie a zatím to bylo u všech tak, že od sestry se šlo do kabinky, která je průchozí k Dr. Pokud by to tak nebylo, nosila bych sebou sukni, takhle chodím z kabinky do ordinace jen ve spodním. Co jsem slyšela, tak někde to bývá i tak, že mají kabinku mimo a chodí se přes sesternu, kde čekají další pacientky. Vezmi sukni nebo šaty, tím nic nezkazis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7574
5.3.21 22:00

Já jsem vždycky na gynde nejdřív mluvila s doktorkou co mám za problém a až mě řekla ať si jdu odložit tak jsem šla do kabinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75785
5.3.21 22:06
@JancaS84 píše:
Já jsem vždycky na gynde nejdřív mluvila s doktorkou co mám za problém a až mě řekla ať si jdu odložit tak jsem šla do kabinky.

Asi tak nehodlam nic resit napul svlecena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5099
5.3.21 23:03

Já tam jdu v delším tričku a bez kalhotek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1023
5.3.21 23:11

Byla jsem posledních pět let u třech různých gynekologu a ani jeden už neměl vstup do ordinace přes kabinky. Vždy pohovor s doktorem nebo sestrou na sesterně a až po vyzváni gynekologa jsem sla bud do kabinky u nej v ordinaci nebo tam měl v rohu paravan…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat