Svlékla se na oslavě do naha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 16:44
Svlékla se na oslavě do naha

Chtěl bych vědět váš názor. Při oslavě mých narozenin když byla nálada v nejlepším jsme se s kamarády šli koupat do bazénu nazí, po chvíli přišla moje žena na kraji bazénu udělala stryptýz a vlezla za námi.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Levandulina
Kelišová 5747 příspěvků 18 inzerátů 30.08.18 16:46

A? :mrgreen:

tininas
Ukecaná baba ;) 1399 příspěvků 30.08.18 16:47
@Anonymní píše:
Chtěl bych vědět váš názor. Při oslavě mých narozenin když byla nálada vnejlepším jsme se s kamarády šli koupat do bazénu nazí, po chvíli přišla moje žena na kraji bazénu udělala stryptýz a vlezla za námi.

Ale Ty jsi byl nahý také, ne?

Takže jí to snad nevyčítáš?

Tomu se totiž říká pokrytectví. :)

Příspěvek upraven 30.08.18 v 16:48

Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 30.08.18 16:47

Tys byl nahý snad též,co resis?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63696 příspěvků 3 inzeráty 30.08.18 16:47

Tak jen následovala tvého příkladu, tak kde je problém?

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 30.08.18 16:48

joo slušná exhibicionistka :palec: holt chtěla trochu obdivu od kámošů, zvednout si hladinku adrenalinu

Uživatel je onlinefree333
Generální žvanilka 20364 příspěvků 30.08.18 16:49
@Anonymní píše:
Chtěl bych vědět váš názor. Při oslavě mých narozenin když byla nálada v nejlepším jsme se s kamarády šli koupat do bazénu nazí, po chvíli přišla moje žena na kraji bazénu udělala stryptýz a vlezla za námi.

Tak těžko půjde do bazénu v kabátku, že… :think: :)

A hlavní je, že se nikdo neutopil ;)

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6045 příspěvků 30.08.18 16:51

Má se snad jít koupat oblečená? :mrgreen: ne jako vážně pokud jste byli nazí všichni tak nevidím problém. Se za ní stydíš? :lol:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 30.08.18 16:51
@free333 píše:A hlavní je, že se nikdo neutopil ;)

kačena měla namále

Uživatel je onlinefree333
Generální žvanilka 20364 příspěvků 30.08.18 16:52
@pohledzdruhes­trany píše:
kačena měla namále

asi umí dobře plavat :)

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 30.08.18 16:53
@Kriss Tina píše:
Má se snad jít koupat oblečená? :mrgreen: ne jako vážně pokud jste byli nazí všichni tak nevidím problém. Se za ní stydíš? :lol:

všichni pouze chlapi, opačná situace, kámošky se nahý ráchaj v bazánu a najednou přiběhne jeden z manželů a začne na ně vyvalovat péro, myslím, že manželka nemá k zakladateli moc respekt

Detsa
Extra třída :D 11018 příspěvků 30.08.18 16:53
@Anonymní píše:
Chtěl bych vědět váš názor. Při oslavě mých narozenin když byla nálada v nejlepším jsme se s kamarády šli koupat do bazénu nazí, po chvíli přišla moje žena na kraji bazénu udělala stryptýz a vlezla za námi.

Pokud jsem to dobře pochopil, tak ty už si nahý v bazénu byl, ne ? To by bylo slušné pokrytectví jí to zakázat, ale ty sám můžeš. Když se ti to nelíbí, tak se takovým akcím raději společně vyhýbejte :kytka:. Ono se dá čekat, že se to tomu druhému nebude líbit.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18539 příspěvků 30.08.18 16:53
@Anonymní píše:

a to se chlubíš nebo si stěžuješ? :mrgreen:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 30.08.18 16:55
@Detsa píše:
Pokud jsem to dobře pochopil, tak ty už si nahý v bazénu byl, ne ? To by bylo slušné pokrytectví jí to zakázat, ale ty sám můžeš. Když se ti to nelíbí, tak se takovým akcím raději společně vyhýbejte :kytka:. Ono se dá čekat, že se to tomu druhému nebude líbit.

tak předpokládám, že s těma kámošema už někdy ve sprše byl nahatej po sportu, jde o to, že ona tam byla jediná ženská

Hroznej puberťák
Kelišová 5411 příspěvků 30.08.18 16:55
@pohledzdruhes­trany píše:
všichni pouze chlapi, opačná situace, kámošky se nahý ráchaj v bazánu a najednou přiběhne jeden z manželů a začne na ně vyvalovat péro, myslím, že manželka nemá k zakladateli moc respekt
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >