Svobodná maminka s prckem na občasné výlety a pokec - Plzeň?

brckounek
29.10.19 01:48

Svobodná maminka s prckem na občasné výlety a pokec?

Ahoj, po špatných zkušenostech ve vztahu a i kvůli mé práci, touto cestou (svojí introvertní) hledám fajn mamču jako kamarádku. S malým dítětem. To mé už trochu odrostlo a děti mi chybí na společné výlety, pokec u kávičky s normální a pohodovou ženou, kino atp. Mamča nejlépe po třicítce, štíhlé postavy a z okolí Plzně. Mě je 42 let????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29.10.19 03:57

Pardon, ale k cemu potrebujes to dite a jak by melo byt stare? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
salamio
29.10.19 04:10
@PaníKadrnožková píše:
Pardon, ale k cemu potrebujes to dite a jak by melo byt stare? :think:

Vždyť to píše, místo pejska :)

• Nahlásit
  • Citovat
1074
29.10.19 06:25

Take nechapu. A nebylo by lepsi, si poridit dite vlastni? Toto me trosku zavani pedofilii :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.19 06:52

Mě i zaráží proč chce štíhlou postavu, vždyť na kamarádství a výlety je postava maminky úplně jedno :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
29.10.19 08:23

Mě to zavání chlapem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11066
29.10.19 08:25
@brckounek píše:
Ahoj, po špatných zkušenostech ve vztahu a i kvůli mé práci, touto cestou (svojí introvertní) hledám fajn mamču jako kamarádku. S malým dítětem. To mé už trochu odrostlo a děti mi chybí na společné výlety, pokec u kávičky s normální a pohodovou ženou, kino atp. Mamča nejlépe po třicítce, štíhlé postavy a z okolí Plzně. Mě je 42 let????

Ahoj,

myslím, že to tady stejně schytáš, ale za sebe jo:
Vadí mi, jak má spousta chlapů představu, že každá ženská s malým dítětem bude hned mít postavu modelky :nevim: Asi by mě celé to psaní nezaujalo, nebýt těch požadavků :lol:

Nicméně přeji hodně štěstí při hledání, ono nějaká holka po tom třeba skočí. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
29.10.19 08:29

Neodolatelna nabídka :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.10.19 08:58

@brckounek a to je problém si sednout někde do kavárny a s někým se seznámit tam nebo někde poblíž přes nějaké tvoje kamarádky? :* nechci být rýpalka, ale myslím že je to vždy lepší než se seznamovat takto, ne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
29.10.19 09:11
@salamio píše:
Vždyť to píše, místo pejska :)

Se mi o tobe zdalo :lol: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.19 09:12
@Anonymní píše:
@brckounek a to je problém si sednout někde do kavárny a s někým se seznámit tam nebo někde poblíž přes nějaké tvoje kamarádky? :* nechci být rýpalka, ale myslím že je to vždy lepší než se seznamovat takto, ne? :nevim:

Tak me to prijde ok, at se seznamuje i na eM nebo seznamce, ale budto to nejak divne prekombinoval nebo je pan divný :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
salamio
29.10.19 09:35
@PaníKadrnožková píše:
Se mi o tobe zdalo :lol: :mavam:

Víš ale, že stresy nenarozeným miminkům nesvědčí.

• Nahlásit
  • Citovat
29.10.19 09:39
@salamio píše:
Víš ale, že stresy nenarozeným miminkům nesvědčí.

Ja vim, ale tys prave hral kladnou roli v nocni mure :lol: nemohla jsem dýchat (ve skutecnosti mam rymu) a zvonili divni lide, tak jsem te volala :lol: ale nakonec jsi tam nebyl a ja se probudila :jazyk: bylo to ve 4.10, kdyz jsi tady prispival, ty cernoknezniku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
salamio
29.10.19 09:42
@PaníKadrnožková píše:
Ja vim, ale tys prave hral kladnou roli v nocni mure :lol: nemohla jsem dýchat (ve skutecnosti mam rymu) a zvonili divni lide, tak jsem te volala :lol: ale nakonec jsi tam nebyl a ja se probudila :jazyk: bylo to ve 4.10, kdyz jsi tady prispival, ty cernoknezniku :mrgreen:

No jo, chlapi :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
salamio
29.10.19 09:47

Což mi teda připomnělo jednu písničku, taky s popisem snu
https://youtu.be/CMu3ma6oYvI

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu