Svobodná matka se dvěma dětmi

Anonymní
21.5.20 17:25

Svobodná matka se dvěma dětmi

Ahoj,

Bohužel budu na děti sama, je mi 30 a mám dvě malé děti. Bývalý bude fungovat jako otec, děti miluje. Je tady někdo, kdo se ocitl v podobné situaci? Mám ještě možnost si najít partnera se dvěma detmi? Ti, co jste se ocitli v podobné situaci, jaký je váš život? Rodinu žádnou poblíž nemám - žiju v zahraničí. Budu na vše opravdu sama.

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3843
21.5.20 17:31

Máš o díru víc než chlap, tak určitě najdeš. Dokonce i v zahraničí. Tam taky vagína přitahuje muže. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.20 17:33

Jsem taktéž sama. Mam školní dítě a batole. Blížím se k 30ti rokům. Tatínek nefunguje vůbec. Jako kdyby nebyl :nevim:. Možnost seznámit se zatím není. Jedině až půjdu do práce po RD. Jsem ve stejné situaci. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.5.20 17:40

@samá práce

Ty máš zase o kolečko méně.. to už by mohl být větší problém :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
1578
21.5.20 17:41

Já jsem taky ve stejné situaci :-D chtěla jsem před chvílí vytvořit stejný dotaz :-D a to jestli mám šanci si najít ještě nějakého partnera :-D ale víc by mě zajímalo, kde se takhle ženy ve stejné situaci seznamují. U mě teda ten rozdíl, že nežiju v zahraničí, je mi skoro 34 a mám dvě děti (21,5 měsíce a 10 měsíců) a taky jsem na rodičáku a ještě hodně dlouho budu. Myslím si, že dokud nenastoupim do práce, tak šance na nějaký nový vztah je úplně mizivá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
21.5.20 18:17

Kamoska si našla muže ještě vdaná a se čtyřmi detmi :lol:

A já jsem byla sama s jedním, vše po miminku jsem prodala, přece by me už nikdo nemohl nikdy chtít, samotnou s dítětem a chudou jak kostelní mys, to bylo jasný jako facka :P nemít dítě tak jsem byla připravena vstoupit do kláštera :mrgreen: :lol: no a mám supr muže, kupujeme domeček a čekáme mimco :nevim: :P neboj, ještě neumíráš a zas bude dobre :kytka:

Příspěvek upraven 21.05.20 v 18:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
21.5.20 18:20

Coby rozvedena jsem měla tři muže, s jedním jsem se seznámila ve školce a s dalšími dvěma přes internet. A ten poslední už doufám bude opravdu poslední. Ta kamoska tehdy lapila zedníka, co ji přišel postavit zidku :lol: :lol: :lol: takže seznámit se lze opravdu kdekoli. A pokoušel se o me vlastně ještě jeden zákazník v praci, ale z toho nebylo skoro nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13303
21.5.20 18:41
@samá práce píše:
Máš o díru víc než chlap, tak určitě najdeš. Dokonce i v zahraničí. Tam taky vagína přitahuje muže. ;)
…ale no tak! Nechcete se vyjadřovat s úrovní? Jestli to neumíte, nepřispívejte do citlivých diskusí raději vůbec.
Zakladatelce jste nepomohl a sebe ztrapnil… :nevim:

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
742
21.5.20 18:52
@admin píše: …ale no tak! Nechcete se vyjadřovat s úrovní? Jestli to neumíte, nepřispívejte do citlivých diskusí raději vůbec.
Zakladatelce jste nepomohla a sebe ztrapnila… :nevim:Petra

Kdyby server jednoznačně zobrazoval pohlaví uživatele, tak by bylo jasné, že kolega poskytl cennou a užitečnou zpětnou vazbu z mužského pohledu, byť poněkud expresivní a zkratkovitou formou. :P

Tedy pohlaví uživatele ve smyslu mužský/ženský rod, aby mne někdo nechytal za slovo. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5891
21.5.20 19:02
@reincarnate píše:
Kdyby server jednoznačně zobrazoval pohlaví uživatele, tak by bylo jasné, že kolega poskytl cennou a užitečnou zpětnou vazbu z mužského pohledu, byť poněkud expresivní a zkratkovitou formou. :PTedy pohlaví uživatele ve smyslu mužský/ženský rod, aby mne někdo nechytal za slovo. :andel:

Mno… rozlišení pohlaví by pomohlo, ale v tomto případě je výsledný efekt příspěvku pořad stejný - ze kolega se vyjadřuje jako dobytek, protože zakladatelka se neptala na to, jestli si ještě někdy zakuka, ale na to, zda má ještě šanci na nalezení vztahu… takže poznámka o dirce je opravdu irelevantní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13303
21.5.20 19:17
@reincarnate píše:
Kdyby server jednoznačně zobrazoval pohlaví uživatele, tak by bylo jasné, že kolega poskytl cennou a užitečnou zpětnou vazbu z mužského pohledu, byť poněkud expresivní a zkratkovitou formou. :PTedy pohlaví uživatele ve smyslu mužský/ženský rod, aby mne někdo nechytal za slovo. :andel:

Rod jsem opravila záhy, co jsem příspěvek napsala - můžete si to zkontrolovat ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
742
21.5.20 19:18
@LVLucie píše:
Mno… rozlišení pohlaví by pomohlo, ale v tomto případě je výsledný efekt příspěvku pořad stejný - ze kolega se vyjadřuje jako dobytek, protože zakladatelka se neptala na to, jestli si ještě někdy zakuka, ale na to, zda má ještě šanci na nalezení vztahu… takže poznámka o dirce je opravdu irelevantní.

Dobře, tak jinak - zakladatelka je i s dvěma malými dětmi stále žena a ženy jsou přitažlivé i v zahraničí. I tam nadále působí ženská přitažlivost.

Je to tak lepší? ;)

Jsem to vzal jako příležitost k rýpnutí do adminky, protože o vhodnosti rozlišení se vedou diskuse často a tady je vidět, že i adminům by se to hodilo.

Jinak k poznámce o dírce. Nenapadá mne cesta k budoucímu vztahu, kde by nedošlo i na tohle, tebe ano?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
742
21.5.20 19:19
@admin píše:
Rod jsem opravila záhy, co jsem příspěvek napsala - můžete si to zkontrolovat ;-)

Pozdě, citoval jsem rychleji. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13303
21.5.20 19:55
@reincarnate píše:
Pozdě, citoval jsem rychleji. :mrgreen:

No… :think:
Gratuluju :roll:

:mavam:

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5891
21.5.20 19:56
@reincarnate píše:
Dobře, tak jinak - zakladatelka je i s dvěma malými dětmi stále žena a ženy jsou přitažlivé i v zahraničí. I tam nadále působí ženská přitažlivost.

Je to tak lepší? ;)

Jsem to vzal jako příležitost k rýpnutí do adminky, protože o vhodnosti rozlišení se vedou diskuse často a tady je vidět, že i adminům by se to hodilo.

Jinak k poznámce o dírce. Nenapadá mne cesta k budoucímu vztahu, kde by nedošlo i na tohle, tebe ano?
:nevim: Mně je to v podstatě jedno, už tady slovickarime, zcela zbytečně… a zcela zbytečně tady @samá práce a ty sdelujete zakladatelce informaci, které si je zcela jistě vědoma, neboť se týká biologie jejího těla :roll: a přišla na tento fakt už dávno sama ;) :mavam:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama