Svobodné a bezdětné ženy, proč si začínáte se zadanými muži?

21078
15.2.21 14:45

Svobodné a bezdětné ženy, proč si začínáte se zadanými muži?

Otázka zní jasně. Proč svobodnou a bezdětnou ženu nebo muže pudí začít si s někým zadaným s dětmi? Vždyť je dopředu jasné, že to přinese řadu problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6856
15.2.21 14:47

@divine woman protože ten zadaný ji dokáže krásně mazat med kolem pusy, nasliboval hory doly. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
616
15.2.21 14:50

Spíš bych se ptala těch šťastně zadaných / ženatých mužů, proč mají potřebu blbnout hlavu a uhánět mladé a bezdětné holky, místo toho, aby pečovali o své hnízdečko. To samé platí pro ženy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6367
15.2.21 14:52

Ldyž nad tím přemýšlím tak jsem nikdy nechodila se zadaným natož se ženatým mužem. A ani jsem nikdy nechodila s mužem který má nějaké děti. Ale to je i tím že životního partnera jsem potkala když mi bylo 28 a jemu v té době 27. tak si ještě nestihl nasekat děti :) Asi člověk ve velmi mladém věku má těch možností více. Kdyby jsme se nedejbože rozešli s mužem teď obávám se že už bych zůstala raději sama. Právě skrz moje děti jeho děti exky už vybodované zázemí které nikdo nechce opouštět atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1745
15.2.21 14:52

Kdyz jsem byla mlada, zacala jsem si s kamionakem se ctyrletym synem. Bral si ho kazdy vikend. Super kluk. Nejak jsem to neresila. Mozna kdybych byla starsi a chtela zakladat rodinu…
Ale mne by asi muz s ditetem nevadil ani v dobe, kdy jsem nabyla rozumu :mrgreen:
Ja ale nejsem ten typ zeny, co chce vsechny spasit trichodovym obedem a nevmesuju se do toho, co mi neprislusi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2033
15.2.21 14:53

Já měla dvě takové kamarádky, je to teda už sedm let, nikdy jsem jim to neschvalovala, proto jsou už vlastně bývalé kamarádky. Ta jedna to dělala záměrně, hrála si prostě s chlapama, dělalo ji dobře, když se do ní zamilovali a dolejzali, i když měli doma rodinu, ve finále s nimi být nechtěla. Ta druhá si myslela, že kvůli ní chlap odejde a opustí rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
15.2.21 15:02
@divine woman píše:
Otázka zní jasně. Proč svobodnou a bezdětnou ženu nebo muže pudí začít si s někým zadaným s dětmi? Vždyť je dopředu jasné, že to přinese řadu problémů.

Protože je na nich vidět, jak to s dětmi umí a jaké děti umí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21078
15.2.21 15:06

@ludmilaadamkova Já taky ne. Jsou věci, přes které vlak nejede. Ale vdala jsem se na dnešní dobu dost brzy a na střední ani VŠ se ženáči nevyskytovali. Kromě kantorů. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.2.21 15:07
@divine woman píše:

Protoze svobodny by o ne kolo neopřel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21078
15.2.21 15:08

A ještě doplním otázku. Myslím vztah nikoli jen na chvíli pro zábavu, ale odvedení toho zadaného od rodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3759
15.2.21 15:10
  1. protože ti zadaní muži (ženy) projevují zájem

B) protože do těchto „polovztahů“ není třeba moc investovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
825
15.2.21 15:11
@divine woman píše:

Protože zadaný/ženatý muž umí tak krásně lhát a svobodná/bezdětná umí tak krásně věřit všemu. Pro mě ženatý=neatraktivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
15.2.21 15:12
@divine woman píše:

Za mě by ten hlavní důvod byl určitě dokonalá oboustranná chemie. Jinými slovy, byla jsem z něj úplně hotová. :oops: Měl můj obdiv a vzhlížela jsem k němu - charakterově, intelektuálně, vzhledově, charisma… :srdce: Stopnula jsem to na poslední chvíli právě z těch racionálních důvodů, které zmiňuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21078
15.2.21 15:14
@Příjemné Pondělí píše:
Protoze svobodny by o ne kolo neopřel.

8o vida, to by mě nenapadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27383
15.2.21 15:14

Zadaný muž je pro mě asexuální z principu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat