Svobodné maminky, co očekáváte od otců svých dětí?

Anonymní
30.7.13 10:21

Svobodné maminky, co očekáváte od otců svých dětí?

Zajímalo by mě, jak by podle Vás měli plnit své otcovské povinnosti chlapi, kteří s Vámi nežijí ve společné domácnosti.
Jak často by si ideálně měli brát dítě, co by měli kupovat nebo zajišťovat oni?
Tak, aby byla spokojenost na obou stranách. Co je tedy ideál?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
30.7.13 10:24

Ideál? Abychom ho už nikdy neviděli.

• Nahlásit
  • Citovat
21860
30.7.13 10:25

Dítě by si měl brát jak se to ženské hodí, nezájem, že chlap nemůže. Taky děcko nenchávat na hlídání máti, při hlídání dítěte nesmí být přítomna nextka. Platit výživný minimálně 10tisíc korun, nehledě na výši platu + k tomu hradit veškeré výdaje navíc, jako kroužky, oblečení apod. Minimálně 2× ročně ho vzít na dovolenou, léto moře, zima hory.

Takhle nějak si to představuje moje tetka a docela dobře jí to prochází :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
becky87
30.7.13 10:34

Mne by stacilo aby projevil zajem aspon na narozeniny, ci Vanoce. Dokonce jsem mu navrhovala, aby mi nedaval alimenty(coz stejne nedava),ale aby si kluky bral aspon jednou za tyden. Bohuzel neuspesne. Ctyri roky je nevidel.

• Nahlásit
  • Citovat
Jitka1976
30.7.13 10:42

Bio. dceru neviděl od 2 let (je jí 10)…alimenty neplatil nikdy…Vánoce? Narozeniny??? Ha ha ha…
Má to svá pro a proti…

• Nahlásit
  • Citovat
13498
30.7.13 10:56

@Seizdra hele tak foto a popis v profilovce je naprosto PARADNI!!! :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
30.7.13 11:00
@Taminka píše:
@Seizdra hele tak foto a popis v profilovce je naprosto PARADNI!!! :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
evill
30.7.13 11:54
@Anonymní píše:
Zajímalo by mě, jak by podle Vás měli plnit své otcovské povinnosti chlapi, kteří s Vámi nežijí ve společné domácnosti.
Jak často by si ideálně měli brát dítě, co by měli kupovat nebo zajišťovat oni?
Tak, aby byla spokojenost na obou stranách. Co je tedy ideál?

Ideál je vždycky to co vyhovuje oběma. Někomu vyhovuje, když dá dítě otci jednou za čtrnáct dní, někomu vyhovuje, střídavka, někomu vyhovuje když si dítě vezme otec jen měsíc o prázdninách, někomu vyhovuje když má dítě v péči otec… Takže nejlepším řešením je aby matka i otec napsali jak by si to představovali (nejlépe aby při tom koukali na zájem dítěte) a pak ze svých představ udělali kompromis. Což je v mnoha rodinách určitě sci-fi ale i toto funguje :).

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama