Svobodné maminky, jak se vyrovnáváte se samotou?

75
28.7.13 23:05

Svobodné maminky, jak se vyrovnáváte se samotou?

Zdravím svobodné maminky, kterým patří tato diskuse. Jak se vyrovnáváte se samotou, osamělostí? Na mě to čas od času padne šíleným způsobem. Smutno je mi teda dost často, asi je to normální… ale někdy, třeba jako teď, je to fakt šílený. Jak to zvládáte vy ostatní? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
28.7.13 23:11

Taky je mi hodně smutno, ale spíš cítím pořád ještě hrozný vztek na bývalého, že mě ve všem nechal bez koruny samotnou a zdrhl… Jsem sama už dva roky a dcerce začíná docházet, že nejsme kompletní rodina. Jediný lék je seznámit se s někým novým, což mě se bohužel díky málo příležitostem, malé vesnici kde žiju, nedostatku času, jen tak nepodaří.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
becky87
28.7.13 23:12

:hug: :hug: nebud smutna :hug:

Byla jsem dlouho sama s detmi, vim jak ti je. Casto jsem nemela chut ani vstat z postele, brecela jsem po nocich. Nejvic me mrzelo, ze vsechnu radost deti prozivam jen ja, ze nikdo jiny nevidi jake delaji pokroky.. Pak jsem se dostala do faze, kdy mi to bylo jedno a zacala jsem si uzivat ze jsem svobodna, hodne jsem prilnula k detem. Uvidis bude lepe, obcas to na tebe padne, ale musis myslet na deti a na to, ze sama navzdy nebudes, na kazdou z nas ceka nekde ta druha polovicka :hug: Ja uz jsem ji myslim nasla.

• Nahlásit
  • Citovat
becky87
28.7.13 23:13
@Anonymní píše:
Taky je mi hodně smutno, ale spíš cítím pořád ještě hrozný vztek na bývalého, že mě ve všem nechal bez koruny samotnou a zdrhl… Jsem sama už dva roky a dcerce začíná docházet, že nejsme kompletní rodina. Jediný lék je seznámit se s někým novým, což mě se bohužel díky málo příležitostem, malé vesnici kde žiju, nedostatku času, jen tak nepodaří.. :(

Holky, uf.Me se uplne vraci vsechno co jsem prozivala.Je mi Vas moc lito :( :hug: Ty vycitky k ex, ony asi budou trvat stale, jen nebudou tak silne, casem otupite ale nikdy mu to nezapomenete. :?

• Nahlásit
  • Citovat
silný mladý muž
28.7.13 23:16

@blorchi Sama víš, že ten tvůj tě má akorát na fajkua uteče ti jako ten první prohlaný romantik. V tomto se ženský nemění.

• Nahlásit
  • Citovat
becky87
28.7.13 23:18
@silný mladý muž píše:
@blorchi Sama víš, že ten tvůj tě má akorát na fajkua uteče ti jako ten první prohlaný romantik. V tomto se ženský nemění.
:lol: :lol: ty ses borec :mrgreen:

Tak vis jak kdo umi umi, kdo neumi chodi psat na emimino kravoviny :jazyk: :jazyk: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
9649
28.7.13 23:23

Snazim se zit tak, abych na smutek nemela cas - ale samozrejme mam chvile, kdy je mi az do breku, jako asi kazda, ktera je sama.
Bude to rok, co ex odesel, proslo mi po nem zivotem par muzu, ale nic vazneho, nic, co by stalo za zminku, vzdy byla nekde chyba a ja si rikam, jestli vubec nekdo normalni je - pevne doufam, ze taky nebudu naporad sama… :lol:
Resim to praci, prateli, rodinou, staranim se o dum, maximalne se venuji dceri - kdyz jsem doma. A taky jsem hodne zacala hubnout a pracovat na sobe - to mi posledni pul rok pomaha neskutecne… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
anonymka444
28.7.13 23:24

BACHA NA SILNÝ MLADÝ MUŽ. Je to nějakej kecálek kterej se snaží jenom urážet a dělat ze všech blbce. neberte ho vážně.

• Nahlásit
  • Citovat
Vložička
28.7.13 23:28
@anonymka444 píše:
BACHA NA SILNÝ MLADÝ MUŽ. Je to nějakej kecálek kterej se snaží jenom urážet a dělat ze všech blbce. neberte ho vážně.

blorchi a SMM jsou jedna a tatáž osoba!!

• Nahlásit
  • Citovat
becky87
28.7.13 23:29
@Vložička píše:
blorchi a SMM jsou jedna a tatáž osoba!!
:lol: :lol: :pankac: :pankac: samozrejme.
  • Nahlásit
  • Citovat
anonymka444
28.7.13 23:36

Holčiny koukněte do ostatních diskuzí kde jsou tihle tupci a pochopíte co jsou zač.

• Nahlásit
  • Citovat
becky87
28.7.13 23:38
@anonymka444 píše:
Holčiny koukněte do ostatních diskuzí kde jsou tihle tupci a pochopíte co jsou zač.

ja bych rekla, ze pubertaci maji dlouhou noc :nevim: nebo snad nejde o dospeleho jedince :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
48752
28.7.13 23:40
@blorchi píše:
ja bych rekla, ze pubertaci maji dlouhou noc :nevim: nebo snad nejde o dospeleho jedince :roll:

taky si myslím, způsob vyjadřování by odpovídal :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
28.7.13 23:52
@silný mladý muž píše:

Doufám, že brzy dostaneš BAN ty zakomplexovaný chudáku. :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36560
29.7.13 01:09

Je to tezke… hodne tezke.. staram se o syna sama..uz je to pres rok… chodim k psych., beru silne AD, ale zvladnout to musime :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama