Reklama

Svoboný v 52 letech - mám se bát?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 22:05
Svoboný v 52 letech - mám se bát?

Ahoj,

našla jsem si přítele - já 45, je mu 52 a je svobodný bezdětný. Nějaké přítelkyně byly, ale minimálně ta poslední ho opustila, snad kvůli tomu, že je materialistický či co. Moc tomu nerozumím a ptát se nechci, je fakt, že na jednu stranu šetří i tam, kde by nemusel, na druhou stranu platí všechno nebo skoro všechno on. Ale jsme na začátku. Spíš se bojím toho, že nemá děti a je svobodný.

Máte kolem sebe někoho, kdo prostě v životě neměl štěstí a nenašel partnera, i když je to fajn člověk - v takovémhle věku. Já mám kolem sebe buď ženaté nebo rozvedené a když byl náhoudou někdo sám, tak byl fakt divnej…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 22:10

Myslím, že je velká pravděpodobnost, že bude „divný“, ale zároveň to tak nutně být nemusí, může mít jen smůlu.
Znám moc fajn chlapa, sice nevím, jaký je ve vztahu, ale kamarádim s ním několik let a i k přítelkyním se choval velmi pěkně, a nyní je už nějakou dobu sám. S žádnou nebyl víc jak rok, nemá děti, nebyl nikdy ženatý. Podle mě má jen smůlu + si vybírá špatné ženské, takové, u kterých většinou ostatní ví po prvním setkání, že to nejsou ženské pro život. A přitom by se svou povahou a vzhledem mohl mít normální vztah, manželství, rodinu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 22:11
@Anonymní píše:
Myslím, že je velká pravděpodobnost, že bude „divný“, ale zároveň to tak nutně být nemusí, může mít jen smůlu.
Znám moc fajn chlapa, sice nevím, jaký je ve vztahu, ale kamarádim s ním několik let a i k přítelkyním se choval velmi pěkně, a nyní je už nějakou dobu sám. S žádnou nebyl víc jak rok, nemá děti, nebyl nikdy ženatý. Podle mě má jen smůlu + si vybírá špatné ženské, takové, u kterých většinou ostatní ví po prvním setkání, že to nejsou ženské pro život. A přitom by se svou povahou a vzhledem mohl mít normální vztah, manželství, rodinu.

Je teda mladší, táhne mu na 40.

meduzza
Echt Kelišová 8704 příspěvků 30.07.18 22:12
@Anonymní píše:
Ahoj,

našla jsem si přítele - já 45, je mu 52 a je svobodný bezdětný. Nějaké přítelkyně byly, ale minimálně ta poslední ho opustila, snad kvůli tomu, že je materialistický či co. Moc tomu nerozumím a ptát se nechci, je fakt, že na jednu stranu šetří i tam, kde by nemusel, na druhou stranu platí všechno nebo skoro všechno on. Ale jsme na začátku. Spíš se bojím toho, že nemá děti a je svobodný.

Máte kolem sebe někoho, kdo prostě v životě neměl štěstí a nenašel partnera, i když je to fajn člověk - v takovémhle věku. Já mám kolem sebe buď ženaté nebo rozvedené a když byl náhoudou někdo sám, tak byl fakt divnej…

Já bych si kvůli tomu nedělala předsudky. Prostě vidíš a cítíš jaký je a buď s ním chceš být a risknout to či ne.
Znám dva takhle starší svobodné bez dětí a u obou bych řekla, že prostě nenašli ženu pro život a za každou cenu nechtěli. Stejně tak znám bezdětné starší nikdy neprovdané ženy. Tím to pro mě nesnižuje jejich hodnotu, dala bych všem stejnou šanci. Člověk se také v průběhu života mění.
Spíš bych se tě zeptala proč o vašem vztahu pochybuješ?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 22:13

Můj strejda je taky svobodnej a bezdětnej (49). Dlouhé roky (10+) žil se starší partnerkou, která měla děti a dokonce i vnouče. Pak ucítil touhu zase žít, měl pár vášnivcýh vztahů a teď si troufnu říct, že je zamilovanej a šťastnej.

modravlocka
Stálice 90 příspěvků 30.07.18 22:17

Načítámm citovaní příspěvek, Čekejte prosím …

venulka1
Kecalka 207 příspěvků 30.07.18 22:21

Mam strýce stareho mládence..tahne mu na 70..zadna zena zadne deti..nikdy jsme ho se zenou nevideli..a gay taky neni..jen mu vyhovuje svobodny zivot ze si muze delat co chce

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 22:24
@Anonymní píše:
Je teda mladší, táhne mu na 40.

A nemá třeba přehnané nároky? Nebo možná ne nároky, ale automaticky tíhne ke kráskám, které jsou si svých kvalit vědomy a mají pocit, že mají ještě na víc?
Jestli je nekde z Prahy a okolí a nevadi mu už větší děti, nechceš mě s ním seznámit? :)
Najít fajn nezadaneho chlapa je dneska kumšt.
Anonym - jsem plachá a je mi blbé se tady veřejně nabízet :mrgreen: :oops:

modravlocka
Stálice 90 příspěvků 30.07.18 22:30

Znám fajn chlapa (46) svobodného a bezdetneho. Mel v podstatě smůlu - mel kdysi dlouhodobý vztah, který se mu po 10 letech rozpadl. Dotyčný následne onemocněl a pak si dalších x let resil vážnější zdravotní potíže. Pote, co se z toho dostal, zjistil, že mu ujel vlak. Rad by ještě rodinu a vlastni děti, nicméně hledá v nevhodných vodách. Přitahují ho mladsi intelektualky, ktere tak dlouho hloubaji, až ho pusti k vodě. Většinou kvůli věku.
Za mě má i ten svobodný bezdětný chlap nemale výhody. Se podívej, jak často se tu řeší exmanželky a nevlastni děti. ;) Pokud to není vylozene asocial a něco Te k němu táhne, šanci bych mu dala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 22:31

;) Svobodný, bezdětný, věk 45, nikdy s nikým nežil.
Je pravda, že já jsem předsudky měla ;) 8), ale řekla jsem si, že nějak dopadne. Plus já už byla dětná. Ale pořídili jsme si i další dítko spolu.
Známe se přes 6 let. Rok mě ukecával. Líbil se mi moc :oops:, krásnej chlap k tomu ty předsudky. Kdyby mi to tenkrát někdo řekl, neuvěřím ;)
Jsme spolu 5 let. Nevím, jak bych to řekla. Mně přijde v některých směrech, že se nemohl projevit, že na něm stále objevuji x drobných pozitivních vlastností. Přeci jenom už nám není náct, oba jsme už něco zažili, takže je co vyprávět, stále něco na sobě objevujeme. A jasně, tím, že jsme starší plus on navíc neměl praktické zkušenosti rodinného života (vlastně ani klasického partnerského ;) ), tak nás to stálo celkem práce a sil. Ale oba se opravdu snažíme.
anonymní 307

alilauter
Kecalka 133 příspěvků 1 inzerát 30.07.18 22:47

Já se s manželem seznámila, když mu bylo 46 a mě 35. Byl dlouho sám a nějak to neresil, měl práci, sportoval a byl tak nějak spokojený. Pro někoho možná divný, ale v podstatě ne. Cíleně hledat nechtěl (fakt mu to nejde :P ) a v práci nikoho najít nemůže - dělá v chemickým průmyslu a tam se moc holek nevyskytuje. Potkali jsme se na jazykovým kurzu. Jsme letos pět let spolu, občas bych ho roztrhla, ale můžu říct, že jsem rozhodně neprohloupila. Je to skvělej táta a manžel vlastně taky. Takže dej tomu šanci, třeba to bude prima.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 08:52

Kamarádka teď klofla chlápka, je tedy zdravotně postižený. 47 let. Ale je milionář a opravdu se s ním nemá špatně. Bydlí u něj, vše platí on a je rád, že někoho má. Nové auto jí hned koupil, aby byla mobilnější. Už mu nevyšla 2 manželství a pár přítelkyň, tak snad tentokrát jim to vydrží. Sehnat v tomto věku dobrou partii už není tak snadné.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1939 příspěvků 31.07.18 08:59
@Anonymní píše:
Ahoj,

Já znám 2muže jednomu je snad už tak kolem 70let druhému asi 60let.Ani jednoho jsem nikdy neviděla se ženou a na první pohled jsou divní takový jiní…Pokud chlap v tomto věku nemá děti je dlouhodobě sám je to zvlášťni no…

blumen
Hvězda diskuse 40315 příspěvků 31.07.18 09:03

Ja znam maximalne 40-leteho rozvedeneho, co je sam. Zvlastni by mi to prislo a i to, ze je pry materialisticky :think: ale hned bych ho nezavrhovala, uvidis sama

Pidlák Povidlový
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 31.07.18 11:24
@Anonymní píše: …Spíš se bojím toho, že nemá děti a je svobodný…Já mám kolem sebe buď ženaté nebo rozvedené a když byl náhoudou někdo sám, tak byl fakt divnej…

spíš jste jen plná předsudků

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama