Svokra ma nerešpektuje

Anonymní
27.11.19 20:53

Svokra ma nerešpektuje

Ahojte. Ide sa vykecat som strašne nahnevane. Ide o to že moje deti išli na prázdniny k babke. Mali ísť na víkend do Tatier. Keď sme ich doviedli tak hrali hru ako idú do Tatier kam pôjdu a tak pritom som sa dozvedela že oni boli na Duchonka ( preto povedali že Tatry lebo moji rodičia s nimi boli v Tatrach a závideli) nechceli aby som to vedela vraj aby som si náhodou po deti tam neprišla ( čo je hlúposť načo by som tam chodila keď som im to dovolila ) nejak som to prekusla. O mesiac na to som rodila boli tam na 4 dní. Staršia dcéra plakala, keď prišla domov, že ju babka bila ( muz to vraj videl a on obhajuje matku ale ja si to proste neželám aby tlkla moje deti ja to nerobím nikdy) potom mala dcéra úraz boli aj na pohotovosti a mne nedala nič vedieť iba mužovi a mne to obaja zatajili. Ja už po tomto nechcem tam chodiť a nechcem ani aby tam už moje deti chodili. Muž si ju stále obhajuje ja už neviem čo mám robiť. Po tomto by som sa najradšej rozviedla ale to zas muž nechce ani počuť o tom. Ako by ste to riešili?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

27.11.19 20:58

Dát muži nůž na krk. Tchýně nebo já. To že ti bije děti je už přes čáru…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1432
27.11.19 21:20

Ty hledáš důvod proc je nemít rada. Prostě Ti nepadli do oka a všechno Ti vadí. Nic jsi neviděla nevíš jak se to vše odehrálo. Jen nadáváš a nadáváš. Všechno Ti tají ale Ty všechno i tak vis. děti jim nikdy nedavej a je to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
27.11.19 21:29

Mamanek jak vysitel :cert: bych si s nim promluvila a bud bude zit s maminkou nebo s tebou…uprime takovy maman s pupecnikem bude stat pri mamince a od toho ruce pryc. vlastni zkusenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7947
27.11.19 21:30

Jo jo, tak se rozveď, manžel dostane děti do střídavé péče a bude je dávat ke své mámě. Budou tam častěji než za tebe. Krom toho bití, to je silně přes čáru, řešíš jen ptákoviny. Už zase to nerespektuje mě…na to máte snad nějakou příručku v porodnici ne? To je tam vyryté na záchodkách: Pozor tchyně tě nerespektuje jako matku :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6853
27.11.19 21:31

Udělej si pořádek s manželem. Na druhou stranu, nějaký důvod k tomu, aby ti raději některé věci zamlčel, mít musí. Tchýni evidentně nemáš a nebudeš mít ráda, ani kdyby byla pozlacená. Asi to všichni tuší a snaží se vyhnout konfliktu. Zamyslela bych se i sama nad sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 21:32

Ja se tedy přiznám, omlouvám se… já normálně nevěděla co to je Svokra 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9569
27.11.19 21:33

Hmmmmm a tahleta priserna zenska vychovala toho bajecneho chlapa, ktery je tvym manzelem :nevim:
Proste tam deti neposilej a je po problemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
27.11.19 21:36

Jednou by mi sahla na dite a vic by tam nesli…a jestli to manzel videl a nezasahl, tak by to hodne schytal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
27.11.19 21:40

Nesnasim ty kecy, ze kdyz vychovala meho muze, tak bla bla bla…meho muze vychovala pred 35 lety a ta vychova tenkrat probihala uplne jinak…neznamena to ze byla spravna a ze ja chciit vychovane deti stejne…i tatove vychovavaji, skolky, skoly, ne jenom matky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1634
27.11.19 21:41

Problem je v chlapovi, ne v tchyni. V biti ji mel na miste zabranit (ale co dcera udelala? Za co dostala?). A proc by mela o uraze informovat oba? Tak logicky da vedet svemu synovi, a cekala asi ze on ti to rekne, asi ji nenapadlo ze ne. U nas to je tak normalni. Kdyz ma deti tchyne, vse kolem resi s manzelem, a kdyz moje mamka tak ta to resi se mnou. Ale ono se to stalo v dobe, kdy jsi rodila? Asi ti nechteli delat starosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1634
27.11.19 21:44
@romik0013 píše:
Jednou by mi sahla na dite a vic by tam nesli…a jestli to manzel videl a nezasahl, tak by to hodne schytal…

Tak otazkou je, jaky ma manzel nazor na telesne tresty, co dite provedlo, a co to je ze ji bila, jestli jedno placnuti na zadek za nekolikere neposlechnuti, nebo jak to vubec bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
395
27.11.19 21:52

Panebože, co se do ní tak obouváte! Je po porodu, určitě unavená, potřebuje klid, podporu manžela a on ji nesmyslně provokuje. Pokud byl otec přítomen, tak si měl dítě otec srovnat, co ho má babička co bít, když rodina to má nastavené tak, že děti fyzicky netrestá. To by mohli u nás zkusit. Že se dítě zraní a matka se to ihned nedozví, tím spíš šestinedělka, kde je jasné, že bude citlivější, to by mě taky naštvalo hodně a pak je samozřejmé, že má platit domluva jaká mezi rodiči dítěte a prarodiči je ohledně toho co kde a jak se bude dělat. Odpovědnost nesou rodiče a je na nich zda dítě svěří komukoliv jinému, byť prarodičům. Pokud bych neměla pocit že je dítě v bezpečí, bránila bych se. Pokud by manžel ignoroval můj emoční stav po porodu našeho společného dítěte, hodně by mě tím zklamal. Zcela ji chápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18958
27.11.19 22:27
@hani28 píše:
Tak otazkou je, jaky ma manzel nazor na telesne tresty, co dite provedlo, a co to je ze ji bila, jestli jedno placnuti na zadek za nekolikere neposlechnuti, nebo jak to vubec bylo.

Asi tak. On je rozdil dite placnout nebo zmlatit remenem. Taky by to chteli vedet kontext. A ze Ti muz nerekl, ze byli s ditetem na pohotovosti, si pores s nim a nehazej to primarne na jeho matku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2250
27.11.19 22:50

Je jasné, že jsi naštvaná na tchyni, protože je to asi lepší, než být načučená na muže. Ale on by si to měl vyžrat, jednou si tě vybral jako svou ženu, tak má stát za tebou a ne obhajovat svou matku. Na tyhle typy jsem alergická, můj exmanžel byl to samé v bleděmodrém, sám neměl názor žádný, zato jeho matka jich měla plno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama