Tchyně vzala mé dítě do nemocnice bez mého vědomí

17344
11.7.20 19:13

Svokra zobrala moje dieta do nemocnice bez mojho vedomia

Kedze nedavam casto moje deti na strazenie, tak neviem, co je az tak bezne a co nie.
Preto ma zaujima nazor plena.
Dvaja starsi synovia ostali u svokry na dve noci. Chalani maju 9 a 7 rokov, svokra od nas byva 10km.

Dnes sme po nich prisli a ona len tak mimochodom prehodila, ze 9 rocny syn narazil celom do sklenych dveri, tak ho zobrala do nemocnice na rontgen!
preco ma to tak rozculilo?

1. nema na tom cele nic - ani hrcu ani modrinu, narazil normalne krokom, lebo nevidel sklo, cize vobec nechapem tu pointu, ze preco mala pocit, ze s nim musi ist do nemocnice
2. preco nam nezavolala a tajila to, az kym sme po deti neprisli, napriek tomu, ze sme s nou medzitym volali aj boli osobne?
3. syn kvoli chorobe absolvoval minuly rok cca 20 oziareni rtg. a teraz dalsie 4. uplne zbytocne.

je moja reakcia prehnana, alebo by ste s tym mali tiez problem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3699
11.7.20 19:17

8o to si delas srandu ne? Ja bych teda udelala scenu jak blazen. A v te nemocnici se taky neshaneli po rodicich? Neskutecne toto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17527
11.7.20 19:19

No zavolat měla, se divím že to dite i ošetřili bez vědomí rodičů :think: nicmene i chapu ji, ze se treba lekla. Ono hlidat vnoucata je větší stres nez hlidat svoje děti. Nedelala bych sceny, ale rekla, ze chci příště byt prvni, kdo o necem takovém bude informovany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17344
11.7.20 19:22

@Kaileee ja som teda totalne vytocena, ale uz som na svokru dost predvytocena kvoli mnohym dalsim veciam, preto som sa prisla radsej poradit. nechcem sa s nou hadat, je to uz predsa len starsia pani, ale to, ze nam ani nezavolala, ani to neriesila s nami ako s rodicmi mi pride dost mimo. a presne aj to, ze v nemocnici ho osetrili bez karticky poistenia, bez pritomnosti a vedomosti rodica? to je ako mozne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19593
11.7.20 19:23

No, zavolat mela, ale kdyz vidim reakci, asi chapu, proc to radsi vyresila takhle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3699
11.7.20 19:23
@soldi píše:
@Kaileee ja som teda totalne vytocena, ale uz som na svokru dost predvytocena kvoli mnohym dalsim veciam, preto som sa prisla radsej poradit. nechcem sa s nou hadat, je to uz predsa len starsia pani, ale to, ze nam ani nezavolala, ani to neriesila s nami ako s rodicmi mi pride dost mimo. a presne aj to, ze v nemocnici ho osetrili bez karticky poistenia, bez pritomnosti a vedomosti rodica? to je ako mozne?

Nerozumím tomu, nechapu. Zvlášť u rtg je nutny podpis rodice. Ja se ti nedivim, ze jsi totálně vytocena. Fakt. Me to vytaci i za tebe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19593
11.7.20 19:25
@Kaileee píše:
Nerozumím tomu, nechapu. Zvlášť u rtg je nutny podpis rodice. Ja se ti nedivim, ze jsi totálně vytocena. Fakt. Me to vytaci i za tebe

Vazne? Od kdy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17344
11.7.20 19:27

@Kriss Tina tak hlavne ona musela ist do tej nemocnice vlakom, pricom my obaja mame auta a ja som na rodicovskej dovolenke, cize ja aj muz sme mohli kedykolvek prist. vlakova stanice je asi 500m od muzovej roboty, takze z jej strany mi to prislo vyslovene vypocitave, ze nam to naschval zatajila. svokra ma totiz taku pre mna zvlastnu vlastnost, ze potrebuje stale nejako putat pozornost a robit sa zaujimavou, a ked je klud, tak naschval vyvolava spory a hadky.
mohla zavolat minimalne, ked sli z nemocnice, ked uz nie predtym.
stalo sa to vcera poobede, vecer s nou muz volal, dnes rano tam dokonca bol, lebo viezol svokra niekam a ona to povedala az teraz vecer, ked sme syna brali domov.
a nedala mi ani zaznam z nemocnice ani nic. a to, ze ho v tej nemocnici osetrili bez nasho vedomia, tak to uz nechapem vobec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3289
11.7.20 19:28

Babičky fakt nemuzou vzít dítě bez vědomí rodiče do nemocnice. Jakto že ho ošetřili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19593
11.7.20 19:29

Asi se bala, ze budes vyvadet, ze ho dostatecne nehlidala. No, taky by se mi to nelibilo. Na druhou stranu, zjevne jste nevychazely uz predtim, zas tak moc se ji nedivim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3289
11.7.20 19:29

Jsem nasrana za tebe. Vůbec se ti nedivím… Babcu bych servala na první dobrou, děti bych k ní odmítla dávat, když si tohle dovolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8618
11.7.20 19:31

Já bych řekla, že tvoje naštvání je oprávněné, ale reakce trochu přehnaná. Možná to byl ten důvod, proč počkala až na osobní setkání. Určitě bych nedělala scény, prostě bych jí řekla, že pro příště si nepřeji, aby s mými dětmi jezdila do nemocnice a okamžitě mě o úrazech informovala. Na druhou stranu, nekřivdíš jí trochu? Možná, právě kvůli loňské nemoci má o vnuka prostě starost :nevim:

Příspěvek upraven 11.07.20 v 19:33

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.20 19:32

Nechápu proč nezavolala. Bez krvaveho sramu a bezvědomí to nebylo nic akutního, aby neměla čas zavolat. Měla se poradit, co s tím :zed: po tomhle by mi děti už nikdy nehlidala :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19593
11.7.20 19:32

Dite s babickou osetri. Osetrili i moje dite, kdyz ho hlidala a my byli na dovolene. Jen nase dite melo u sebe karticku pojistence.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13830
11.7.20 19:33

@soldi - a co na to syn? potvrdil ti, že byl v nemocnici? A asi bych si stěžovala v nemocnici, že byl syn ošetřen bez souhlasu zákoného zástupce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama