Swingers party - výčitky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adelianka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 16:08
Swingers party-vycitky

Ahoj.. asi se tu potrebuju vypovidat, nemam to komu rict a potrebuju to vyklopit. Jsem po rozchodu, celkem spatna, nebyl to rozchod za dobre.. no a vcera jsem dostala uzasnej napad jit na swingers, s mym znamym. Asi i kvuli tomu, jaky mam ted depky z toho rozchodu, tak jsem do toho sla. Hodne jsme tam pili a pod vlivem alkoholu jsem tam spala s vice muzi za ten vecer. Je mi z toho uplne hrozne, nevim vubec, jak se s timhle vyrovnam, je to pro me nova vec. Nikdy predtim jsem nemela ani ulet, nic.. ale vcera nevim, co mi siblo v hlave. Prijdu si jak totalni k*rva :,( a nechapu, jak jsem tohle mohla dovolit…
Je tu nekdo, kdo to taky neustal a takhle si to vycital? Jak to prejit a zapomenout na to? Je mi naprosto hrozne hrozne hrozne :,( prosim o anonym, je to citlive tema.
Dekuju vsem..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

j-p
Extra třída :D 11729 příspěvků 11.02.17 16:11

Anonym nejsi :lol: A asi ti fakt hrablo :(!Budeš se s tím muset vyrovnat sama. A časem to zapomenes. A chovala ses fakt jak ku…!No co už teď.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 16:14

Prosim te, nevycitej si to. Ja osobne mela obdobi kdy jsem to taky udelala a prvne si to vycitala ale nakonec jsem si rekla proc… Vzdyt to nebylo nic spatneho, uzila jsem si a proc si kazit ten dobry pocit ze sexu. Jestli sis vecer uzila ve smyslu ze te to bavilo, tak si to nevycitej. Stalo se stalo a nic nezmenis.

Adelianka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 16:14

@j-p anonym nejde. Protoze nemam nadiskutovano :-)

Adelianka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 16:15

Anonymni, dekuju za tvou podporu. Asi znas ten pocit, jaky mam ja prave ted…

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 11.02.17 16:16

@Adelianka No ber to jako ojedinělý hříšný večer, a už se k tomu nevracej, žij dál život ze kterého ti nebude špatně. Selhat může každý, ty si tím ublížila sobě, nikomu jinému..horší je ublížit jiným lidem.To se srovná.

Adelianka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 16:16

Nejhorsi je, ze tohle odsuzuju a nechapu, jak jsem to mohla udelat.

Adelianka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 16:18

@ilonka12 ted mam pocit, ze se s timhle asi nikdy nesmirim a neprekousnu to.. :,(

ka-tka
Generální žvanilka 22313 příspěvků 11.02.17 16:19

Líbilo se ti to?

Pokud ano, tak jsi si užila pestrý večer a ve stáří ještě zavzpomínáš :mrgreen:

Nevyčítej si to. Jsi sama, všichni ty chlapi, se kterými jsi měla sex, tam za tím účelem šli - nikomu jsi neubližovala, nepodváděla

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 16:20

@j-p a proc ji odsuzujes ze se chovala jak ku…? To ze mela sex jako svobodna a proste si ho uzila s vice chlapy z ni ku… Nedela. Kur.. To dela za penize ona to udelala z zalu ci z povyrazeni…

j-p
Extra třída :D 11729 příspěvků 11.02.17 16:20

@Adelianka úplně normálně, to byl ten alkohol a zábrany zmizly. Už se stalo a nevrátila to. Ublizila si akorát sobě. Doufám, ze ses aspoň chránila kondomem. Když už!! :hug:

ka2ka
Extra třída :D 12925 příspěvků 1 inzerát 11.02.17 16:20

Jestli jsi použila ochranu tak si řekni že jsi si užila a poznala něco nového a ber to v klidu

Kskaja
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 11.02.17 16:21
@Adelianka píše:
Nejhorsi je, ze tohle odsuzuju a nechapu, jak jsem to mohla udelat.

Myslím si to samé jak většina tady, jsi svobodná tak co :nevim:.. nikomu si tím neublížila, jen svému svědomí a z toho se otreses :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 16:23

@Adelianka vis kolik zenakych ti ted zavidi? Hlavne ty ktere te tu odsoudi. Nepremyslej nad tim. Uzila sis a to je hlavni. Neudelala si nic spatneho

Adelianka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 16:23

@ka-tka uzila, ale byla jsem silene opila, takze mam i vypadky a nepamatuju si vyechno :,( @j-p snad na to dokazu casem zapomenout.. je mi ze sebe spatne… @ka2ka ochranu jsem mela, ano..
Moc dekuju holky :,( :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >