Sycená pitná voda z Kauflandu v těhotenství

Anonymní
20.5.20 05:39

Sycená pitná voda z Kauflandu v těhotenství

Ahoj holky, jsem poprvé těhotná v 10tt. A chtěla bych se zeptat, zda nemůže ublížit plodu sycená pitná voda z Kauflandu 2 litrovka má obsah C02 4g/l. Včera jsem si ji kupovala a pak čtu že to vadí. Tak už nevím, co pít a jíst. Vodu z kohoutku nemůžu, poněvadž máme studnu a pitná voda to není. Tak kupujeme v pet lahvích.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

219
20.5.20 05:44

Já jsem pila taky sycenou vodu, mirelalky, i sladké vody. Pomáhalo mi to na pálení záhy. Krom asi menších “prdíků” v těhu nic, malý 5m a zdravý :hearts:️ Akorát je dobré ji vynechat těsně před porodem a pak i v kojení (nebo aspoň hodně omezit) skrz prdiky malého potom z MM :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39142
20.5.20 05:50
@Cloui píše:
Já jsem pila taky sycenou vodu, mirelalky, i sladké vody. Pomáhalo mi to na pálení záhy. Krom asi menších “prdíků” v těhu nic, malý 5m a zdravý :hearts:️ Akorát je dobré ji vynechat těsně před porodem a pak i v kojení (nebo aspoň hodně omezit) skrz prdiky malého potom z MM :))

Tohle sem nikdy nepochopila. Jak muzou bublinky ve vode, kterou vypiju, ovlivnit matersky mliko? Vzdyt se to nikam nedotane.
Povera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5972
20.5.20 06:00
@Baba píše:
Tohle sem nikdy nepochopila. Jak muzou bublinky ve vode, kterou vypiju, ovlivnit matersky mliko? Vzdyt se to nikam nedotane.
Povera.

jako taky nechápu, ale je to tak… když jsem pila perlivé malá se mohla uřvat, nechápu jak to funguje, ale bylo to tak. :nevim:
Jinak z zakl. nečti všechno a bude na světě v těhotenství a tak všeobecně líp ;) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12805
20.5.20 06:36

@kve-tinka jo tak bublinky pri kojeni muzou nadymat.

V těhotenství jsem pila klidne bublinkovou, ale pri kojeni (u nejmensiho mimca) jsem si ji odpustila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39142
20.5.20 06:51
@kve-tinka píše:
jako taky nechápu, ale je to tak… když jsem pila perlivé malá se mohla uřvat, nechápu jak to funguje, ale bylo to tak. :nevim:
Jinak z zakl. nečti všechno a bude na světě v těhotenství a tak všeobecně líp ;) :mrgreen:

Hele fakt neverim, musela bys udelat slepy pokus :mrgreen: To mohlo byt, ze sis to spojila - prece kdyz si myslim, ze neco bude, tak si toho vic vsimnu. Bubliny v napoji proste nemaji sanci jak ovlivnit slozeni mlika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1726
20.5.20 07:27

@Baba taky nechápu. Ještě bych pochopila, že se CO2 rozpadne na C a O a přejde do toho mléka. A tam se zase jako sloučí? Mlíko je pak perlivý? Na tohle moje chemie nestačí a popravdě tomu nevěřím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5972
20.5.20 07:45
@Baba píše:
Hele fakt neverim, musela bys udelat slepy pokus :mrgreen: To mohlo byt, ze sis to spojila - prece kdyz si myslim, ze neco bude, tak si toho vic vsimnu. Bubliny v napoji proste nemaji sanci jak ovlivnit slozeni mlika.

jako můj rozum mi říká, že máš pravdu, ale víš jak :lol: zas to bylo krásné období kdy jsme si vymíchávala bublinky i ze sklenky sektu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
20.5.20 08:59

Tak si kupuj normální vodu a ne sycenou, když se ta z kohoutku nedá pít. Já to tak taky dělám a kupuju si kojeneckou, ta chuť je úplně někde jinde. Proste jsme ve městě a není tady úplně dobra voda :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
20.5.20 09:34

Jestli ta voda není silně minerální (co není, podle toho co píšete), tak není důvod, aby představovala riziko. Jestli je sycená víc než Vám vyhovuje, nechte ji chvíli ve sklenici stát nebo nalijte z větší výšky, aby se víc CO2 uvolnilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama