Symfyzeolýza, neschopnost chodit, stydká spona

1
30.10.19 14:17

Symfyzeolýza, neschopnost chodit, stydká spona

Symfyzeolýza aneb rozestup stydké spony.
Ahoj, rozhodla jsem se zaregistrovat kvůli tomuhle vzkazu, abych třeba někoho uklidnila a dala naději.
Po prvním porodu jsem nebyla schopná s rozestupem chodit pomalu dva měsíce. Ale věřte, že tahle doba uteče, ani nebudete vědět jak a kdy vlastně bolest přesně zmizela. Brečela jsem bolestí s každým pohybem, ale den ode dne to bylo lepší a lepší, musíte jen vydržet.
Obrovský strach jsem měla z druhého porodu, uvažovala jsem kvůli tomu i nad císařem, rodila jsem ale přirozeně a tentokrát už rozestup nemám. :) Věřila jsem tomu, že to tentokrát bude lepší a opravdu bylo. Tak kvůli těžkému průběhu u prvního nezanevírejte na možnost sourozence. :kytka: :kytka: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17.3.20 20:05

Ahoj, jsem moc ráda, že jsi tady napsala tady o tom problému. Jsem měsíc před porodem a už skoro nechodím, bez berli bych nedošla ani na wc. Obchodila jsem. doktory, kteří se mnou nic dělat teď nechtějí, jejich doporučení ležet a dat si Paralen, ale mám děti a domácnost, nohy mě boli čím dál víc, potrebuju aspon trochu fungovat, jsem už z toho zoufalá, mám pocit, že se mi to nikdy nespravi a nikdy nebudu už chodit normálně, i kdyz doktori tvrdi, že to bude dobré, ja, ale nevěřím. Byla bych moc ráda kdybys mi něco napsala-cokoliv! Děkuji moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat