Sympatická, pohodová žena - Zlín, Vsetín, Valmez

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jirka233
Nováček 2 příspěvky 01.05.18 07:26
Sympatická, pohodová žena - Zlín, Vsetín, Valmez

Ahoj všem,

vím, že to zde není přímo seznamka, ale když už tu tato sekce je, proč toho nevyužít a nezkusit štěstí najít nějakou fajn holku, když ne pro celý život, tak alespoň pro hodně velkou část z něho? :-)

Jmenuji se Jirka (33 let, 182 cm, SŠ, svobodný, bezdětný, sympatického zjevu :-)) a bydlím v malém městě na Valašsku. Rád bych se seznámil s bezdětnou, sympatickou, pohodovou, romanticky založenou ženou (asi tak 25 – 36 let) štíhlé, popř. střední postavy, které chybí, stejně jako mně, partner pro trávení volného času, výlety, sport a vůbec pro všechny příjemné věci, které život nabízí. Rád bych s ní navázal pokud možno trvalý, vážný vztah, založený na vzájemné důvěře, úctě a respektu. Dětem se do budoucna nebráním…:-)

Ve volném čase jezdím na motorce, věnuji se hudbě (aktivně) a sportovním aktivitám (bruslení, lyže, plavání – nejsem však zarytý sportovec, ani fotbalový fanda), mám hodně rád i kulturní dění, hlavně koncerty, festivaly, případně i zajímavé výstavy.

Jsem spolehlivý, dochvilný, schopný a samostatný, empatický, s mnoha talenty..:-D, se stabilním zaměstnáním, bez dluhů a exekucí, netrestaný, nekouřím, nemám problémy s alkoholem, ani s gamblerstvím, nebyla mi doposud diagnostikována žádná psychická porucha, ani fóbie :-), jsem příčetný a mám způsobilost k právním úkonům. :-)

Mám zájem budovat vážný a oboustranně vyrovnaný vztah. Jsem pracovně vázáný na malé město na Valašsku, ale vlastním vůz nižší střední třídy, tudíž dojíždění (v rámci Zlínského kraje) mně nevadí….:-)

Pokud je zde tedy žena, která ještě umí ocenit tyto vlastnosti, má ujasněné životní priority a cíle, má uzavřenou minulost a je ochotná se, při případných vzájemných sympatiích, rodícímu se vztahu a poutu věnovat, budu rád za zprávu na můj ***

Fotku mého zjevu zašlu výměnou…:-)

Přeji všem pohodové, májové dny…:-)

edit admin - osobní údaje - pište do SZ

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 07:58

Napsala jsem Vam email :) prosim o zachovani anonymity.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2403 příspěvků 01.05.18 08:00

Jsem příčetný :mrgreen: :palec:

darkgreen
Kecalka 264 příspěvků 01.05.18 11:22

Ve Zlíně jsu prý samé pohodové a sympatické ženy. To nebude problém. :)

Jirka233
Nováček 2 příspěvky 20.05.18 13:09

Tak… snaha byla… :-D

tydunka
Nováček 6 příspěvků 27.06.18 21:32

Tak požadavky bohužel nesplňuji :mrgreen: ( asi nehledáte 20ti letou plnější holku, co neví, jak si naložit s vlastním životem :mrgreen: ) Ale už podle příspěvku, kde je vidět, že jste vtipný, tak nechápu kde je problém :think:
PS: leda by nebyla pravda ta psychická porucha :mrgreen: :andel: nebo snad sympatický zjev? :mrgreen: :andel:
Přeji úspěšný lov a nebojte ta pravá se jednou objeví :hug: :mavam:

Calza
Povídálka 45 příspěvků 13.09.18 13:45

Nasla se? :-)

Detsa
Extra třída :D 10942 příspěvků 13.09.18 14:14

Hezky inzerát. To se mi libi. Nikdo se ti neozval vůbec ? :think: To je snad první dobrý inzerát na tedle sekci, co jsem tu cetl :palec:

Cibota
Povídálka 29 příspěvků 13.09.18 14:20

Já mam pocit, že než byl sepsán tento inzerat, tak si tento sympaťák přečetel celou sekci (manželství a partnerství) a možná i další :-D, nezapomněl na nic :-D jinak přeji štěstí v hledání. Nejlepší inzerát, kzerý jsem kdy četla!

Salvaje
Závislačka 3464 příspěvků 15.09.18 23:03

Jeeee, to je hezký inzerát :palec: :dance:
Já teda mám 2 děti, no :mrgreen: :andel:

marxone
Nováček 8 příspěvků 19.09.18 14:24

hledam milenku z ostravy a okoli od 18-30, napis SZ

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >