Syn 2 roky je po mleku v noci zahleneny a kašle co pomuze

Anonymní
17.2.21 20:08

Syn 2 roky je po mleku v noci zahleneny a kašle co pomuze

Maminky prosím o radu. Syn. a dva roky. Vím umělé mléko by už nemusel je dost velký. Je na něm ale závislák. Zatím to nejde bez toho aby si na noc aspoň jednu flašku nedal. Nevíte zda by pomohlo nějaké bez laktozy? Žádné jsem už ale pro děti v takovém věku nenašla. Po mleku ne vždy ale často začne trochu kaslat. Zahlenuje ho…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1390
17.2.21 20:23

Pomůže nedávat mléko. Krom zahlenei mu taky zkazi zuby, pokud si je nejde po vypiti vyčistit. Nic nenaděláš, mléko prostě zahlenuje. Můžeš ho zkusit převést na jiný nápoj, třeba čaj. Nebo mu tu flašku dopřej místo večer při poledním usínání. Nebo mu ji dej prázdnou, třeba chce jen cucat, zuzlat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 20:27
@Midaku píše:
Pomůže nedávat mléko. Krom zahlenei mu taky zkazi zuby, pokud si je nejde po vypiti vyčistit. Nic nenaděláš, mléko prostě zahlenuje. Můžeš ho zkusit převést na jiný nápoj, třeba čaj. Nebo mu tu flašku dopřej místo večer při poledním usínání. Nebo mu ji dej prázdnou, třeba chce jen cucat, zuzlat.

Když mu přinesu čaj tak mi to vrátí zpátky:D říkala jsem si třeba rýžové..

• Citovat
  • Nahlásit
1390
17.2.21 20:34

No můžeš mu dát bezlaktozovy, ovesny, ryzovy… Ale tak i tak bych se snažila ho to postupně odnaučit. Ale to jsi asi slyšet nechtěla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13476
17.2.21 20:34

My teď večerní mléko u dvouleťáka úplně v pohodě zrušili. Dostal ho párkrát u večeře před koupáním a na spaní už si ani nevzpomněl. Prostě jsme řekli, že měl mlíčko už u večeře. Chci zrušit hlavně už i flašky. Co si zvykl jako alternativu a miluje to ( možná proto mu to večerní zrušení nevadí), tak po poledním spánku děláme v mixéru banán s kefírem. Mixér viděl v Bingovi, takže je to top. Ráno má ještě mléko když vstane v obýváku. To bude horší zrušit a to jsem si to myslela, že to bude naopak. Ale vstává v pět ráno a mě se nechce hned chystat snídaně :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat