Syn 2 roky- snažíme se o druhé dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.18 15:23
Syn 2 roky- snažíme se ó druhé dítě.

Ahojky holky, prckovi bude za měsíc 2 roky a tak začínáme pract na druhém miminku. Syn trval rok a půl, tak počítám, že druhé taky nebude hned.Jak jste to měli vy? Bylo naopak druhé dítě hned?

Reakce:
paandatko
Ukecaná baba ;) 1202 příspěvků 4 inzeráty 07.01.18 15:28

Ahoj, syn ma 3 roky a za dva mesice rodim. Syna jsme zplodili po necelem roce, druhe mimi napoprve. Ale bude to individualni. :) Tak drzim palce. :)

Strecha
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 07.01.18 15:29

Ano, 1.dite 3/4 roku, druhe na prvni pokus (a to jsem si myslela, ze mam ovulaci az o tyden pozdeji) :palec:

Heivka
Závislačka 3252 příspěvků 07.01.18 15:36

Syn trval rok a půl, druhé 5 měsíců, bohužel spontánní potrat v 7-8tt, další zase 5 měsíců a tentokrát začínám 14tt, tak snad bude všechno dobré.

peta81
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 07.01.18 15:59

Prvni dite pres dva roky, druhe na prvni stouch :lol: takovou rychlost jsme necekali, takze misto puvodne planovaneho rozdilu 3 let, mame jenom 2 :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.18 16:17

Prvni syn hned na poprve, i kdyz mi tvrdili, ze to bude problem. Podruhe jsme začali, kdyz mel mladsi 14 mesicu, povedlo se druhý cyklus, ale doslo na ZT, dalsi mesic jsme nemeli cas, meli jsme jen jediný styk a jeste v opilosti. Dohodli jsme se, ze druhatko odsuneme na léto, naplanovali svatbu a ms nedorazila. Brali jsme se v 7tt, bylo mi zle a porad jsem blila :mrgreen:

Verun83
Echt Kelišová 8850 příspěvků 33 inzerátů 07.01.18 16:24

Prvni 1,5r, druhe druhy mesic.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.18 16:31

Dcera po 3,5 roku po 3. pokusu IUI, nyni se pul roku snazime o druhe a zatim nic. Mysleli jsme, ze to pujde snadneji a asi se navstevy CAR opet nevyhneme ;-)
Prosim o anonym, zatim nikdi netusi, ze se snazime o dalsiho prcka :-)

Soňa Zacharová
Nováček 07.01.18 16:36

Ahoj první syn 5 měsíců, dcera 3 měsíce to jsme si mysleli že to půjde déle tak mají rozdíl 15 měsíců a třetí na poprvé

Janakatabara
Kecalka 152 příspěvků 07.01.18 16:50

Já tenkrát odcházela od dr. se slzami a papírem na operaci a pak do CARu…no a už jsem to nedostala :P, druhé jsme chtěli s odstupem dvou let, ale začali jsme radši dřív a budou mít rozdíl 17,5 měsíců :D

Martina84
Ukecaná baba ;) 2049 příspěvků 07.01.18 17:10

Na první jsme čekali 2,5 roku a druhátko na první pokus :) Přeju, ať se brzy zadaří :kytka:

Gepardice
Ukecaná baba ;) 1169 příspěvků 07.01.18 17:17

Na první jsme čekali 6 let. Že jsem podruhé těhotná, jsem se dozvěděla týden před dceřinými druhými narozeninami. Říkala jsem si, že to bude zase otázka let. Že určitě nastoupim zpátky do práce. No a za čtyři měsíce pozitivní test :D Mám je od sebe dva roky a devět měsíců a je to v pohodě.

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 07.01.18 17:33
@Anonymní píše:
Ahojky holky, prckovi bude za měsíc 2 roky a tak začínáme pract na druhém miminku. Syn trval rok a půl, tak počítám, že druhé taky nebude hned.Jak jste to měli vy? Bylo naopak druhé dítě hned?

Je to blbost to zkouset predem. Az ho budete chtit, prestan se chranit. U kazdeho cloveka je to s tim otehotnenim uplne jine. Nekdo otehotni hned, nekdo za blize neurcitou dobu, jini i treba nikdy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >