Syn 2,5 začal dlouho spát a venku nechce chodit

Anonymní
13.7.21 11:56

Syn 2,5 začal dlouho spát a venku nechce chodit

Ahoj, poslední 2 týdny mi syn strašně dlouho spí. Vstáváme klidně o půl 10 a kdybych nevstala první, tak syn spí dál a to jsme většinou vstávali 7-8. A venku se chce nosit na rukou nebo chce vozit v kočáru. Tak mě napadlo jestli mu třeba něco nechybí a řešit to s dr? Nebo jestli to nemůže být nějaká vážnější nemoc(mám o něj strach, tak mě napadá i to nejhorší, protože jinak to je strašně akční kluk co neposedí, tak mi to je opravdu divný). Nemáte někdo podobnou zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
496
13.7.21 12:14

Stalo se nám to a bylo to na začátku prázdnin. Přikládala jsem to změně režimu, ale trvalo to 14 dní a dítě sláblo, spalo, polehávalo, nejedlo, ale byla bez teploty, zvracení a jiné nemoci. Už jsem si měla jet pro papíry k hospitalizaci, když zázračně ožila. Strašně jsem se bála a co to bylo, dodnes nevím.. Držím palce, řeš to s pediatrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2332
13.7.21 12:21

A nemůže to být tím úmorným horkém? Mě syn začal taky hodně spát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
13.7.21 13:13

Jako dítě (tedy o dost starší, bylo mi asi 11) jsem toto měla. Trvalo to už dlouho, tak mě mamka vzala na krev. Měla jsem hodně špatnou sedimentaci, důvod se nějak nezjistil - ale začala jsem brát různé vitamíny a postupně to přešlo. Tehdy se mi také pořád chtělo spát a byla jsem hrozně slabá. Určitě bych s dítětem zašla k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16574
13.7.21 13:25
@Anonymní píše:
Ahoj, poslední 2 týdny mi syn strašně dlouho spí. Vstáváme klidně o půl 10 a kdybych nevstala první, tak syn spí dál a to jsme většinou vstávali 7-8. A venku se chce nosit na rukou nebo chce vozit v kočáru. Tak mě napadlo jestli mu třeba něco nechybí a řešit to s dr? Nebo jestli to nemůže být nějaká vážnější nemoc(mám o něj strach, tak mě napadá i to nejhorší, protože jinak to je strašně akční kluk co neposedí, tak mi to je opravdu divný). Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Pokud se dítě zničehonic projevuje výrazně jinak než dosud, tak opravdu nechápu, proč neřešíš s lékařem resp. co očekáváš od diskuse na internetu.

Že někdo Tvoje dítě prohlédne skrz křišťálovou kouli nebo mu udělá online krevní obraz? :roll:

I kdyby Ti tisíc lidí napsalo, že „u nás to bylo taky a takhle“, stejně Ti to nijak nepomůže, protože u Tvého dítěte může být důvod úplně jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1991
13.7.21 18:01

Určitě to řeš s dr, napada me nizka hladina železa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat