Syn 27 měsíců nemá potřebu spát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 12:12
Syn 27 měsíců nemá potřebu spát

Holky ???? mám problém. Syn který má 27 měsíců nemá od porodnice potřebu spát.. každý mi říkal ať vydržím zvzacne chodit, běhat ale nemá to vliv. Vstává kolem 9-10 ráno a večer neusne dřív než 22,23 hodin nebo po půlnoci!!! 8o
Hrozně se za to stydim. Jsem pečlivá. Cukr syn nejí má jen sem tam pití se sirupem… Odpoledne spí málo a nemá to na vecerni spánek vliv. Jsem zoufalá zhubla jsem 20kilo. Nemám svůj život. Syn je schopen i o půlnoci po celém dni skákat v postýlce. Je plný energie. Nějaké rady? Doktorka pořád říká že to přejde ale mě se to nezdá. Sousedka má stejně starého syna a byly jsme spolu od rána do večera a synů jedli to stejně a hráli si v dětském centru. Její syn šel v 18hodin spát a vydržel do rána.. můj usl o půlnoci. Za jakoukoliv radu budu vděčná.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11633 příspěvků 27.12.18 12:14

Vždyť spi akorát - krásných devět hodin, i když usne az o půlnoci. Pozdě vstává, tak později usina. Moji usnou v devět, ale nejdéle v šest jsou vzhůru, většinou dřív.

lusy.lus
Kecalka 312 příspěvků 27.12.18 12:16

Pokud chceš, aby chodil dřív spát, tak musí vstát dřív než v devět, deset. My vstáváme v šest a před osmou večer je v posteli. Takže doma spánku je nastejno.

Elishka1
Závislačka 2878 příspěvků 27.12.18 12:17

počet hodin mi přijde ok, jen bych mu to posunula dopředu - dřív spát, dřív vstávat, at más večer chvíli klidu

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2298 příspěvků 27.12.18 12:17

Mým oběma synům stačilo 10 hodin spánku. Chodí spát oba kolem 9 a vstávají starší po 6 hodině, mladší před sedmou, odpoledne spí max. půl hodiny… Ono když ty děti chodí spát v 7 večer, tak taky ale nevstávají v 10 ráno… Má to posunuté, tak se mu přizpůsob. Až začne chodit do školky a bude muset vstávat třeba v 7 ráno, tak se to určitě posune.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 12:20

@Janina81
Problém je že já ho zkoušela budit v 6 ale to pak usl opravdu dříve treba v 19hodin ale vzbudil se o půlnoci a chtěl si třeba tři hodiny hrát . Zkusím ho budit dříve a vydržet . Je to hrozne když spí takhle pozdě

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1988 příspěvků 27.12.18 12:21

Kdyby mi syn vstaval takhle pozde, tak taky straší o pulnoci. Co zkusit to ranni vstavani posunout? Jinak mi to neprijde jako nejaka hrůza, myslim tim delku nocniho spánku..

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1988 příspěvků 27.12.18 12:24
@Anonymní píše:
@Janina81
Problém je že já ho zkoušela budit v 6 ale to pak usl opravdu dříve treba v 19hodin ale vzbudil se o půlnoci a chtěl si třeba tři hodiny hrát . Zkusím ho budit dříve a vydržet . Je to hrozne když spí takhle pozdě

Posouvala bych postupně. Kdyz vstava ted treba v devet, tak šestá je pro nej az moc brzo zatim..zkusila bych ho treba budit max v pul 9 a uvidíš..pak to treba zase zkrouhnout o pul hodky

jannina1
Závislačka 4222 příspěvků 27.12.18 12:26

A odpoledne spi? PIses, ze malo.Ja nedavala deti od dvou let spat vubec. Potom behaly do pulnoci, jak pises. Nedavej spat odpoledne a uvidis, ze vecer usne drive.Spi normalne, podle nadpisu jsem cekala neco jineho.

mamoch
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 27.12.18 12:31

Na počet hodin spí až dost, akorát to má posunutý. Odpoledne bych spát nedávala, dcery i vnučky po roce a půl už odpoledne nespaly vůbec…

KKatka23
Echt Kelišová 8615 příspěvků 27.12.18 12:35

Mě dvoule´tačka nespí už přes den od 20ti měsíců, ale chodí teda spát v osm a vydrží do těch sedmi spinkat. je teda taky dost energická, ale stačí jí běžný funogvání - na procházku, na hřiště, do hracího centra a to jí na vyblbnutí stačí zatím. bohužel některý děti jsou akčnější než jiný, budeš muset asi ještě vydržet a od třech let bych začla řešti kroužky - dej ho na fotbal, na gymnastiku, na tancování, do skautu - kamkoliv, kde se vybšěhá, kde bude venku na vzduchu. :nevim:

Billi
Nadpozemská drbna 25954 příspěvků 27.12.18 12:35

Tvůj syn má potřebu spát, ale ma nastavený jiný spací režim, než se od tak malého dítěte čeká. Budila bych v sedm, odpoledne bych nechala spát třeba od 11 do 12 a dala spát v osm.
Pokud se v noci probudí, tak nerozsvecet, protože je noc. Syn to dělal skoro rok, že se budil a nespal. Lital po ložnici a my spali. Až se unavil, usnul. Když jsme se mu nevěnovali, tak se nudil a usnul dřív.
Mám podobného syna. Ve 2 letech usínal klidně v deset, ráno vstaval v 6 a přes den dal sotva 30 minut, na večerní spaní nemělo zrušení denního žádný vliv, spíš to bylo ještě horší.

Fjodorka
Extra třída :D 11271 příspěvků 27.12.18 12:47

Nevím, z čeho si tak vydřená, vždyť spí 9 hodin a dokonce spí i přes den? Kdybys spala když spí on, jsi dostatečně odpočatá.

warita
Echt Kelišová 9090 příspěvků 27.12.18 12:50
@Tichošlápek píše:
Vždyť spi akorát - krásných devět hodin, i když usne az o půlnoci. Pozdě vstává, tak později usina. Moji usnou v devět, ale nejdéle v šest jsou vzhůru, většinou dřív.

u nas taky tak. Ovsem ja mam neodbytny pocit, ze ona uz nepotrebuje odpoledni spani. Jenze, mne se toho nechce vzdavat, je to chvilka pro mne a moznost i pres den neco doma udelat.

fiona313
Echt Kelišová 9248 příspěvků 27.12.18 12:57

Nedávala bych spát odpo. Je pak odpočatý a večer jen klidové aktivity. Jídlo 2 hodiny před spaním a zkusila bych bylinné sirupy na zklidnění

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >