Syn 3 roky, snědl kousek plastové vidličky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

raadaaa
Povídálka 12 příspěvků 22.03.18 17:38
Syn 3 roky, snedl kousek plastove vidlicky / napichovatka

Dobry den. Syn minulou nedeli snedl kousek hrotu vydlicky s hranolkama. Byli jsme. v zoo a manzel.si.najednou vsiml ze syn.ma.kousek. hrotu v puse. Rychle.mu to napichovatko vzal a vsiml.si ze ze tri hroty chybi dva. Jeden vyndal ale ten druhy musel snist. Syn v poradku. Dvakrat jsem. prohledala hovinka a noc.byl to maly kousek asi 1 cm max a cerny. takze jsem.mohla.pre­klednout.syn ma tvrdsi bobky… to se stalo. minulou nedeli ( pred pred 11 dny ) předevčírem a vcera v noci spatne spinkal a chvilkama. rikal bebi. Myslite ze to.muze byt ten. kousek? Ze se to az ted projevuje? Pres den.je naprosto v klidu. Znama rikala ze to nemam. resit ze to v klidu projde ze se to obali tak jsem to s dr. nekonzultovala ale.ted si to zacinam vycitat ????

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8101 příspěvků 22.03.18 18:17

Myslím, že to nebude ono, to už musel dávno vykakat.

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 22.03.18 19:34

Pamatuji že spolužačka na zakladce spolkla malinkou jehlu(byla maniak na vysivani a večer usnula s jehlou v puse když zakončovala) a zjistili to za pár dní..doputovala do žaludku kde se zapichla a při určitých pohybech ji to bolelo..tak nevím, byl ten hrot ostrý že by se byl schopný zapichnout do sliznice?

Afrikana
Kecalka 386 příspěvků 22.03.18 23:00

Kdyz jsem byla mala (3-4leta), mamka me presne s timto samym problemem hnala k detske doktorce. Ta na me koukla, zasmala se a rekla, ze to vyjde zase ven, at to mamka neresi :mrgreen:

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 23.03.18 08:39

@raadaaa je to už dlouho, to už by fakt dávno mělo být venku… třeba to ani nesnědl.. spíš bych ho jen pozorovala.. plast na rtg stejnak nezjistí.. kdyby se mu fakt nějak přitížilo, k dr. Ale řekla bych, že toto nesouvisí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama