Syn 4 tydny ma rad pozornost

Anonymní
1.1.20 22:29

Syn 4 tydny ma rad pozornost

Ahojky. 5.1.bude mit syn mesic. Uz ted ale vyzaduje behem dne pozornost. Rad se nosi a diva se pres rameno na ruzne predmety kdyz zrovna nechce spat, dokonce si to i vyvzteka kdyz nic nevidi. Kdyz slysi hlas tatky nebo muj ihned hleda odkud. Zajima ho i ruzne pohybovani chrastitek nad nim a rad sleduje kolotoc nad postylkou. Samozrejme nevydrzi jeste dlouho, ale jeho den nezaplnuje jen jidlo, vyprazdneni a spanek. Kdyz s nim blbnu tak se usmiva. A krasne drzi hlavicku a nevim jestli ho tak maleho nechat. Mam prvni miminko tak nevim co a jak asi si koupim nejakou knihu :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6036
1.1.20 22:36

No z novorozence se maturant nestane přes noc, tak co tě tolik překvapuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 22:44

Mas sikovne miminko, tak si hrajte a radujte se :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2722
1.1.20 22:45

Nech ho být přirozený. Dcera obstojně držela hlavu od 14ti dnů sama, stále ji zvedala. Nechala jsem ji. Podle popisu normální dítě. Všechny děti nefungují systém spím jím a zase spím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3108
1.1.20 22:51

No a co na tom chces resit? Mas zvedavy a sikovny mimino, bud rada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3639
1.1.20 23:04

Kup mámou hravě. Je tam hodně tipů na hraní s miminky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 23:56

Buď ráda tak to přeci má být, 9 měsíců ho máš v sobě v bříšku a jakmile se dostane ven má hned ležet někde sám odložený v postýlce??? To je přece úplně přirozený že chce být u maminky a tulit se k ní, postupem času si odvykne a osamostatní se a nakonec ti to pak ještě bude líto že už k tobě nechce tolik jako dřív, užívej si to dokud to jde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 00:58

Ale me to nevadi. Jsem rada, ze je zdravy a zvedavy. Jen nespinka tak casto jak vsude pisou, ze novorozenec apod. a nevim jestli je to dobre ho nechavat. Zacal si i kecat v postylce, kdyz ma dlouhou chvili. Kdyz vidim, ze je unaveny tak ho uspím, jinak se mu snazim venovat, aby naopak nestradal v rozvoji nebo tak.

• Nahlásit
  • Citovat
336
2.1.20 01:13
@Anonymní píše:
Ale me to nevadi. Jsem rada, ze je zdravy a zvedavy. Jen nespinka tak casto jak vsude pisou, ze novorozenec apod. a nevim jestli je to dobre ho nechavat. Zacal si i kecat v postylce, kdyz ma dlouhou chvili. Kdyz vidim, ze je unaveny tak ho uspím, jinak se mu snazim venovat, aby naopak nestradal v rozvoji nebo tak.

Mam 3 mesicni holcicku, a taky to od narozeni neni zadne spave miminko, pres den toho taky moc nenaspala a nenaspi. Od narozeni taky vyzadovala pozornost a nebyt sama…ale za to mi krásně spinka pres noc. :oops: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama